Vitajte na pezinskom Vinobraní

Mgr. Oliver Solga / September 2006 / Prečítané 2466 krát
Vážení hostia, milí spoluobčania, opäť je tu čas oberačiek, čas Vinobrania a osláv práce našich vinohradníkov a vinárov.

Primátor v talianskom mestečku Cormóns

redakcia / September 2006 / Prečítané 3166 krát
V dňoch 18. – 21. augusta navštívil primátor Pezinka Cormóns. Zúčastnil sa na oslavách nazvaných Mitteleuropa (Festival ľudu strednej Európy), ktoré sa v tomto meste konajú už niekoľko desiatok rokov a stretávajú sa na nich zástupcovia Talianska, Rakúska, Česka, Slovenska, Maďarska, Chorvátska, Slovinska a Srbska.

Pripravuje sa projekt obchvatu mesta

September 2006 / Prečítané 2288 krát
Koncom minulého mesiaca sa uskutočnilo prvé stretnutie pezinského primátora Olivera Solgu a generálneho riaditeľa akciovej spoločnosti Dopravoprojekt Ing. arch. Gabriela Koczkáša vo veci projektovania obchvatu mesta.

Žiadosti o finančné príspevky na rok 2007

Mestský úrad / September 2006 / Prečítané 2249 krát
Mesto Pezinok oznamuje všetkým žiadateľom o finančné príspevky v oblasti kultúry, športu a sociálnej starostlivosti na rok 2007 z rozpočtu mesta, že termín podania žiadosti je do 29. 9. 2006 na predpísanom tlačive, ktoré je k dispozícii v kancelárii prvého kontaktu na prízemí Mestského úradu, Radničné nám. č. 7 a na stránke www.pezinok.sk.

Zmeny v doprave počas Vinobrania

September 2006 / Prečítané 2213 krát
V súvislosti s konaním Vinobrania bude v dňoch 15. – 17. septembra uzavretá Centrálna mestská zóna. Doprava bude presmerovaná od 14. 9. od 6.00 hod. do 18. 9. do 10.00 hod. Medzimestské spoje SAD pôjdu v stredu, vo štvrtok a pondelok cez Mýtnu ul., v piatok, sobotu a nedeľu cez Seneckú ul.

Poslanecký deň

Ing. Eva Lupová / September 2006 / Prečítané 2201 krát
Desiaty poslanecký deň v roku 2006 sa uskutoční v stredu 4. októbra od 16. do 18. hod. na Mestskom úrade v Pezinku. Vybraní poslanci mestského zastupiteľstva sa stretnú s občanmi v miestnosti č. 19. Možno sa na nich obrátiť s podnetmi, pripomienkami, otázkami týkajúcimi sa života v meste, či so žiadosťami o vysvetlenie rozhodnutí pezinskej samosprávy.

Nezabúdame...

Mgr. Oliver Solga / September 2006 / Prečítané 2192 krát
Pezinok je jedným z mála miest na Slovensku (ak nie jediným), ktoré si už niekoľko rokov pravidelne koncom júla pripomína pamiatku obetí prvej svetovej vojny. Pezinčania sa schádzajú pri pomníku pred Farským kostolom, aby vzdali poctu svojim starým otcom alebo praotcom, ktorí zahynuli v rokoch 1914 – 1918.

Začal sa nový školský rok

Milan Oravec / September 2006 / Prečítané 2238 krát
V pondelok 4. septembra sa znovu otvorili brány základných škôl po dvojmesačných prázdninách. Počas nich deti s rodičmi absolvovali dovolenky, niektorí prázdninovali tiež u starých rodičov či sa zúčastnili na letných táboroch.

Kozy pod vlajkou Európskej únie

September 2006 / Prečítané 3188 krát
S prekvapením a rozhorčením som si prečítal článok Pezinok na Agrokomplexe Nitra v časopise Pezinsko č. 33. Mnohí Pezinčania asi ani netušia, kde sa kozy v Pezinku chovajú, a to i napriek tomu, že to miesto je skoro v centre mesta, priamo na dotyku s našim hlavným cintorínom a to dokonca aj na pozemkoch mesta.

Úspech chovateľky

Milan Oravec / September 2006 / Prečítané 2391 krát
Pezinská chovateľka kôz PhDr. Ľubica Kozubová na tohtoročnom Agrokomplexe v Nitre získala ocenenie od Zväzu chovateľov zvierat v kategórii Kozy a čestné uznanie od Ministerstva pôdohospodárstva SR za kolekciu kozičiek BK.

Bude v Pezinku okresný súd?

Milan Oravec / September 2006 / Prečítané 2504 krát
V týchto dňoch sa hovorí o obnovení okresných súdov. Minister spravodlivosti Štefan Harabín chce obnoviť na Slovensku asi dve tretiny z dvanástich zrušených súdov, ktoré to budú však zatiaľ nepovedal.

Vzdelávanie štátnych zamestnancov z Európskeho sociálneho fondu

Ing. Helena Janočková / September 2006 / Prečítané 2408 krát
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Pezinku realizuje projekt orientovaný na zvyšovanie odbornosti zamestnancov štátnej správy v informačných technológiách a zručnostiach pri práci s počítačom. Projekt financuje aj Európska únia, z prostriedkov Európskeho sociálneho fondu.

Stĺpek po našem

strýco Lajo / September 2006 / Prečítané 2340 krát
Oharková sezóna sa skončila, nekeré dzeci uš hádam aj zabudly, že maly práznyny a začína im byt f škole dĺho, prezident odezdal cenu modranského stopára eštebákovi, zase zme prehrály s Čechma, zato si to odnesú možno Maďari, lebo tý vlastne móžu za šecky naše mindráky a čaškosci.

Cirkus Humberto

Milan Oravec / September 2006 / Prečítané 5764 krát
Pezinok je obľúbenou zastávkou pre cirkusy, ktoré zavítajú na Slovensko. V minulých dňoch u nás hosťoval najväčší európsky cirkus Humberto.

Vandali v Zámockom parku

Milan Oravec / September 2006 / Prečítané 2277 krát
Zámocký park denne navštívia stovky ľudí. Prichádzajú sem starší ľudia, mamičky s deťmi, mladí ľudia. Len pár metrov od rušného mesta nájdu pokoj a kus krásnej prírody. Mnohé mestá nám môžu toto nádherné miesto v centre mesta len závidieť.

Nehnevajte sa, ja to vidím inak

Martin Stohl / September 2006 / Prečítané 2227 krát
Dovoľujem si reagovať na príspevok pani Osvaldíkovej o jej skúsenosti v pezinskej plavárni v júlovom čísle, ako aj na dve reakcie, ktoré nasledovali v augustovom čísle Pezinčana.

Projekt internetizácie materských centier

Martina Simorová / September 2006 / Prečítané 2291 krát
Na Slovensku sa realizuje filantropický projekt Únie materských centier a spoločnosti Slovak Telekom, ktorý zahŕňa internetizáciu materských centier. Slovak Telekom pre 41 z nich zabezpečí dvojročné pripojenie na internet zadarmo a zároveň pre mamičky poskytne vzdelávanie v oblasti práce s počítačom a internetom.

ZÁJAZD NA ORAVU

Výbor JDS-MO Pezinok / September 2006 / Prečítané 2346 krát
Miestna organizácia Jednoty dôchodcov Slovenska zorganizovala pre svojich členov trojdňový autobusový zájazd na Oravu a do Roháčov.

Kurzy a krúžky KC

Kultúrne centrum / September 2006 / Prečítané 2152 krát
Kultúrne centrum v Pezinku otvára aj v školskom roku 2006/2007 kurzy jogy, kalanetiky a astronomický krúžok, ktoré sa začínajú: kurz jogy 4. 10. kalanetika 3. 10. astronomický krúžok 3. 10. Presnú hodinu, kedy budú krúžky otvorené sa dozviete u informátora v Dome kultúry. Prihlásiť sa možno na prvej hodine, kde dostanete aj informácie o celom programe kurzov a výške poplatkov.

Názory občanov na separovaný zber

September 2006 / Prečítané 2466 krát
Bývam na Bystrickej ulici č. 20, kde sú pre 57 rodín určené 4 kontajnery na ostatný odpad a jeden kontajner na papier. Dvakrát týždenne tento odpad vyvážajú.

Podporujú aktivity mladých

Milan Oravec / September 2006 / Prečítané 2305 krát
Konto Orange podporuje voľno-časové aktivity mladých ľudí z celého Slovenska. Tento rok do grantového programu Roztočte to s nápadom prišlo 335 originálnych a tvorivých projektov.

Kedy bude chodník na Kutuzovovej?

Iveta Slezáková / September 2006 / Prečítané 2265 krát
Píšem vám vo veci sľubovanej cestnej komunikácie alebo chodníka na Kutuzovovej ulici. Bývam v tejto lokalite už dvadsať rokov a cesta sa doteraz neurobila. Blíži sa zima, a chodník prijateľný pre chodcov nikde. V lete a na jar je tu blato, obuv mi nik nezaplatí a ja čakám kedy sa situácia konečne vyrieši.

Nová okružná križovatka v prevádzke

Milan Oravec / September 2006 / Prečítané 3197 krát
Začiatkom septembra bola daná do užívania okružná križovatka Holubyho-Kupeckého-Mladoboleslavská-Polkorábova. Jej vybudovanie bolo potrebné na zvýšenie bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky.

Parkovisko pred Domom kultúry

Milan Oravec / September 2006 / Prečítané 2544 krát
V auguste, keď bola obmedzená doprava na Holubyho ulici, začala sa aj výstavba parkoviska pred Domom kultúry. Mesto sa pre rozsiahlu stavebnú úpravu tejto plochy rozhodlo, keď tu nastala neúnosná situácia s parkovaním, najmä po sprevádzkovaní obchodného centra Plus.

Chodník na Štefánikovej ulici

Milan Oravec / September 2006 / Prečítané 2208 krát
Pri budovaní chodníka na Štefánikovej ulici pred obytným domom č. 35 a 37 odstránili aj dlhoročný problém s havarijnou kanalizáciou, ktorá znepríjemňovala zápachom celé okolie.

ĽUDSKÉ RUKY

Rozália Šmahovská / September 2006 / Prečítané 2286 krát
Ľudské ruky sú našimi hybnými pákami. A čo všetko dokážu. Objať, pracovať do úmoru, vytvárať hodnoty, zamávať na rozlúčku.

PROMETHEUS na Hodokvase

Mária Marušicová / September 2006 / Prečítané 2261 krát
Pezinský klub Spoločnosti PROMETHEUS sa rozhodol prezentovať svoje združenie na hudobnom festivale Hodokvas v Piešťanoch.

Rezortné vyznamenanie Jánovi Satkovi

Milan Oravec / September 2006 / Prečítané 2457 krát
V rámci Slovenských dožinkových slávností, ktoré sa konali 19. augusta v areáli Agrokomplexu v Nitre, udeľovali vyznamenania úspešným pracovníkom rezortu pôdohospodárstva.

OZNAM

September 2006 / Prečítané 2324 krát
Domov dôchodcov Via Bene – Dobrá cesta ponúka možnosť ubytovania pre občanov ktoréhokoľvek mesta, ak pochádzajú z Hlohovca a chceli by sa do svojho rodného mesta vrátiť. Adresa: Nábrežie A. Hlinku 51, 920 01 Hlohovec.

Nová pošta v MÓLE

September 2006 / Prečítané 3571 krát
V nákupno-zábavnom centre MÓLO, Myslenická 2/C bola otvorená nová prevádzka Slovenskej pošty, ktorá poskytuje služby listové, peňažné, balíkové a prenájom POBox skriniek. Pošta funguje ako podávacia.

List účastníčky univerzity

Kristína Mizeráková / September 2006 / Prečítané 2269 krát
V dňoch 13. – 20. augusta sa na chate v Modre-Piesku U Haffnera konal letný tábor, ktorého účastníkmi bolo tridsať detí a dospelých.

Poďakovanie – ale len polovičné

JUDr. Štefan Noskovič / September 2006 / Prečítané 2230 krát
V minulých dňoch občania Pezinka a historickej časti Grinava s obdivom sledovali ako rýchlo a ako pekne Mesto Pezinok na grinavskom cintoríne vybudovalo vkusné, architektonicky a dispozične perfektne zvládnuté mozaikové chodníky.

Vína značky VINKOVA žnú úspechy

Milan Oravec / September 2006 / Prečítané 2615 krát
Na júnovom hodnotení stovky najlepších slovenských vín, ktoré sa dostali do Národného salónu vín, získali jednu z hlavných cien a dobre obstálo aj ich ďalších päť vín. Úspech pezinskej vinárskej firmy v prestížnom hodnotení dokazuje, že produkujú kvalitné výrobky.

Čo by sme mali vedieť o víne

Doc. Ing. Fedora Malíka, CSc. / September 2006 / Prečítané 6470 krát
Mnohí príležitostní konzumenti hroznového vína charakterizujú víno iba podľa toho či je sladké, kyslejšie, aromatické, biele, červené, šumivé. Konzumenti by však mali vedieť o kvalite vína viac...

VINOHRADY alebo SÍDLISKÁ

Ing. Ján Hacaj, Ing. Oľga Bejdáková / September 2006 / Prečítané 3191 krát
Pezinok je aj v Európe známy predovšetkým ako mesto hrozna a vína. Pezinčania sa zvyčajne chvália tým, že ich rodné mesto s bohatou tradíciou je už po stáročia známe ako centrum vinohradníckej oblasti pod Malými Karpatmi.

Sprievodné podujatia Vinobrania

September 2006 / Prečítané 2273 krát
Sobota, 16. septembra 9.00 – 16.00 hod., Potočná ul.

Pezinok porazil úradujúceho majstra

Mário Branný / September 2006 / Prečítané 2205 krát
V dňoch 2. – 3. septembra sa uskutočnil medzinárodný hokejbalový turnaj Slovenskej hokejbalovej únie v obci Pruské pri Trenčíne, za účasti výberov Pezinka, Zlína-Malenovíc (ČR), dvoch tímov Pruského a úradujúceho majstra Vegeta Trenčín.

Letný tábor v Krahuliach

Fero, Regina, Tomáš, Heňa, Ľudko, Janko a Petra / September 2006 / Prečítané 2266 krát
V dňoch 2. – 9. augusta Občianske združenie PAX CHRISTI pripravilo pre 50 detí letný pobytový tábor v horskej obci Krahule v tichom prostredí Kremnických vrchov.

Projekcia informačno-propagačných videofilmov

Ing. Eva Lupová / September 2006 / Prečítané 2292 krát
Sprievodným podujatím tohtoročného Vinobrania v Pezinku bude premiérovo projekcia informačno-propagačných videofilmov, CD a DVD Pezinok včera a dnes po pezinsky.

Zaujímavé podujatie v MÓLE

Pavol Rusina / September 2006 / Prečítané 2288 krát
Leto sa pomaly, ale iste končí. Pre školákov už skončil čas sladkého leňošenia. V posledný deň letných školských prázdnin – v nedeľu 3. septembra, pripravilo Nákupné a zábavné centrum MÓLO pri príležitosti začiatku nového školského roku pôsobivé, zábavno-súťažné podujatie pod názvom ŠKOLA VOLÁ – POĎ DO MÓLA.

Denný program TV PEZINOK

September 2006 / Prečítané 2280 krát
06.00 Týždeň 07.00 RADI PORADÍME (Varenie, Zdravie a krása, Rady motoristom) 08.00 PK NET (Pezinčania, Okénko pezinčiny) 09.00 Týždeň

Najväčšie úspechy pezinských vín

September 2006 / Prečítané 3294 krát
Možno bude zaujímavé pripomenúť, aké najväčšie úspechy so svojimi produktmi dosiahli pezinskí vinári v rokoch 2001 – 2005 a v roku 2006. O tieto informácie sme požiadali najväčších výrobcov:

PROGRAM VINOBRANIA V PEZINKU

September 2006 / Prečítané 3892 krát
SPRIEVODNÉ PODUJATIA RADNICA – CAFÉ, BAR, RESTAURANT PIATOK, 15. septembra 20.00 FEELME SOBOTA, 16. septembra 20.00 STARÁ JEDÁLEŇ

Unikátny kladový vinohradnícky lis z roku 1608

Martin Hrubala / September 2006 / Prečítané 2995 krát
Vinohradnícke lisy majú zastúpenie v Malokarpatskej vinohradníckej oblasti už od stredoveku. V 17. a 18. storočí mali prevahu lisy kladové, v 18. a 19. storočí vretenové lisy.

Slávnostné otvorenie stálej expozície archeológie v Mestskom múzeu

September 2006 / Prečítané 2346 krát
Napriek tomu, že sa začiatok archeologických výskumov na území Pezinka kladie do začiatku 80-tych rokov 20. storočia, o určitej systematickosti môžeme hovoriť až od roku 2002 a najmä od roku 2003, keď garanciu nad nimi prevzalo novovzniknuté Mestské múzeum v Pezinku.

Spomíname

September 2006 / Prečítané 2794 krát
Spomienky na našich najbližších

Poďakovanie

September 2006 / Prečítané 2382 krát
Úprimne ďakujeme...

Blahoželáme

September 2006 / Prečítané 2517 krát
Blahoželanie pre našich najbližších...

Spoločenská kronika

September 2006 / Prečítané 3759 krát
Noví občiankovia, Zosobášili sa, Navždy nás opustili, Naši jubilanti

Dychovkári ďakujú

September 2006 / Prečítané 2486 krát
kupina ľudí, ktorí majú radi tradície a najmä dychovú hudbu, nie je veľká, ale verná. To je jeden z mojich poznatkov z ostatného festivalu dychových hudieb Dychovky v preši.

Pouličné múzeum

Ing. Eva Lupová / September 2006 / Prečítané 2229 krát
Malokarpatské múzeum v auguste zatvorilo pre rekonštrukciu na niekoľko mesiacov svoje brány. Neznamená to však, že bude na tento čas izolované od svojich návštevníkov.

Vištučanka reprezentovala vo Francúzsku

Andrej Kukumberg / September 2006 / Prečítané 2445 krát
V dňoch 22. – 27. augusta sa vo francúzskom meste Haguenau konal svetový festival hudby a folklóru. Už po 47-krát mohli jednotlivé krajiny prezentovať svoju kultúru a tradície (v tomto roku 22 súborov z trinástich krajín).

Festival slovenského humoru v Mladej Boleslavi

Milan Oravec / September 2006 / Prečítané 2403 krát
Agentúra Zuza Art production, s.r.o., je hlavným organizátorom divadelných festivalov To najlepšie z humoru na slovenskej scéne a To najlepšie z humoru na českej scéne. Festivaly sa striedavo konajú na Slovensku v Pezinku a v Čechách v partnerskom meste v Mladej Boleslavi.

OPRAVA

redakcia / September 2006 / Prečítané 2279 krát
Pri prepisovaní súťažných prác Literárnej súťaže žiakov a študentov sme v minulom čísle nesprávne uviedli, že autorkou básní Padajúce krídla a S tebou je Zuzana Drinková.

Pezinok – mesto priateľské k zdravotne postihnutým

Milan Kenda / September 2006 / Prečítané 3207 krát
Keď v roku 1990 zanikal Zväz invalidov aj zrakovo postihnutí pociťovali potrebu založiť si vlastnú organizáciu. A tak vznikla Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska (ÚNSS).

Máte trvale poškodený zrak?

September 2006 / Prečítané 2416 krát
Pomocnú ruku vám podá Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska. Svojim členom ponúka:

Plán činnosti ZO Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska č. 52 na roky 2006 – 2007

Milan Kenda, Eva Lupová / September 2006 / Prečítané 2294 krát
l Dvakrát ročne zvolávať členské schôdze. l Jedenkrát mesačne výbor, podľa potreby i viackrát. l Venovať pozornosť (vyhľadávanie) zrakovo postihnutým spoluobčanom, hlavne mladším.

Futbal v Pezinku

Milan Oravec / September 2006 / Prečítané 2413 krát
Futbalisti PŠC Pezinok v prvom zápase jesennej časti III. ligy na domácej pôde hrali s Čunovom. Prvá polovica zápasu bola nezáživná, navyše už v 15. min. musel pre zranenie odstúpiť najskúsenejší hráč Kinder.

S novým trénerom a dlhodobými cieľmi

September 2006 / Prečítané 2295 krát
V utorok 1. augusta začali s prípravou na novú sezónu volejbalistky extraligového VTC Pezinok. Pod vedením nového trénera, Ladislava Popeláša (29), sa pripravovali v prvých dňoch v domácich podmienkach.

Malokarpatský strapec do S. Novej Vsi

Milan Oravec / September 2006 / Prečítané 2802 krát
V Areáli zdravia Rozálka sa cez prvý septembrový víkend uskutočnil 31. ročník Malokarpatského strapca v parkúrovom skákaní, ktorý zorganizovala spoločnosť IRI.

Kováčikovci na MS

September 2006 / Prečítané 2230 krát
V dňoch 24. – 27. augusta sa súrodenci Dominika a Jakub Kováčikovci zúčastnili na Majstrovstvách sveta v športovom lezení v rakúskom Imste. Na pretekoch sa zúčastnilo viac ako 400 pretekárov z 36 štátov.

ŠPORTOVY KALENDÁR

September 2006 / Prečítané 2286 krát
Volejbal: 30.9. VTC Pezinok – SVM Bratislava 8.10. VTC Pezinok – Malacky 14.10 VTC Pezinok – Žiar nad Hronom 22.10. VTC Pezinok – Žilina

V skratke

September 2006 / Prečítané 2216 krát
l Pezinskí starí páni v hádzanej opäť hrali, tentokrát v Hradci Králové v Česku. Podobne ako z predchádzajúceho turnaja v Lehote pod Vtáčnikom si aj zo sobotňajšieho turnaja 2. septembra odniesli druhé miesto spomedzi šiestich družstiev. Prvenstvo ostalo domácemu mužstvu Hradec Králové A.

Oslavy výročia SNP

Milan Oravec / September 2006 / Prečítané 2397 krát
V pondelok 28. augusta sa uskutočnili v Pezinku celomestské oslavy 62. výročia Slovenského národného povstania. Účastníci osláv položili kytice kvetov a vence k pamätníku v parku a na Mladoboleslavskej ulici. Po štátnej hymne prítomných privítal primátor mesta Oliver Solga.

Pri vatre v Limbachu aj prezident SR

September 2006 / Prečítané 2330 krát
Oslavy SNP boli aj v Limbachu, kde sa na Suchom vrchu rozhorela partizánska vatra. Podujatie vynikajúco zorganizoval starosta obce Vladimír Hrašna a členovia ZO SZPB s vedúcim skupiny Jaroslavom Skúpym. Členovia SZPB v Limbachu sú členmi ZO v Pezinku.

Spomienka na začiatok prvej svetovej vojny

Peter Wittgrúber / September 2006 / Prečítané 5667 krát
Pezinok je jedným z mála slovenských miest, ba dokonca možno jediným, ktoré si pripomína začiatok jedného z najničivejších vojnových konfliktov ľudskej civilizácie. Dňa 28. júla 1914 sa útokom Rakúsko-Uhorska na Srbsko začal jeden z najväčších vojnových konfliktov, aké ľudstvo vo svojich dlhých dejinách zažilo.

Príďte na oslavy pezinského futbalu

September 2006 / Prečítané 2439 krát
PŠC Pezinok, futbalový oddiel, pozýva priaznivcov športu na oslavy 85. výročia futbalu v Pezinku, ktoré sa uskutočnia v sobotu 23. septembra.

Pripravujú stolnotenisový maratón

Milan Oravec / September 2006 / Prečítané 2184 krát
V našom meste sa pripravuje ďalšie zaujímavé športové podujatie. Bude ním v dňoch 6. a 7. októbra Stolnotenisový maratón, v rámci ktorého budú dve trojčlenné družstvá hrať 24 hodín nonstop. Bude to pokus o oficiálny slovenský rekord.

Malokarpatské vinobranie v Modre

Jana Kuchtová / September 2006 / Prečítané 4057 krát
Mesto Modra vás pozýva na tradičné oberačkové slávnosti pod názvom Malokarpatské vinobranie Modra 2006. Na podujatí vás radi privítame v dňoch 22. – 24. septembra.

Sociálna kuratela pre deti a mládež

Mgr. Lucia Droščáková / September 2006 / Prečítané 5369 krát
to je sociálny kurátor pre deti a mládež? Kto sú jeho klienti, kam siaha jeho kompetencia a aké sú možnosti jeho pomoci?

Program Kultúrneho centra

September 2006 / Prečítané 2209 krát
Október 2006

Program kina v Dome kultúry

September 2006 / Prečítané 2316 krát
Október 2006

Program EPICENTRUM - Centrum voľného času

September 2006 / Prečítané 2343 krát
Október 2006

MESTSKÉ MÚZEUM

September 2006 / Prečítané 2333 krát
Výstava: Sólo pre majstra – výstava venovaná osobnosti Ľudovíta Rajtera, ktorú v priestoroch Mestského múzea pripravilo Malokarpatské múzeum v Pezinku. Výstava potrvá do 30. 11. 2006.

Program Galéria Prokop

September 2006 / Prečítané 2229 krát
Október 2007