Deti a hokej

November 2018 / Prečítané 720 krát

   Slovenský zväz ľadového hokeja v spolupráci s novozaloženým hokejovým klubom HK 18 KARPATSKÝ SOKOL Pezinok usporiadal v nedeľu, 18. novembra popoludní, prvé náborové podujatie pre deti narodené v rokoch 2011 - 2012.
   Hosťom zaujímavého programu bol legendárny hokejista Miroslav Šatan, ktorý je aj gestorom celého podujatia. Záujem detí bol obrovský, na zimný štadión ich prišlo vyše stodvadsať. Sprevádzali ich rodičia a starí rodičia, ktorí mali možnosť vidieť prvé odvážne kroky na ľade možno budúcich úspešných hokejistov alebo krasokorčuliarov.
   Majiteľ pezinskej hokejovej ARÉNY Roman Weck vyjadril nádej, že snáď medzi týmito deťmi sú už aj tí, ktorí v budúcnosti budú tvoriť základ pezinského hokejového klubu. Otvorenia sa zúčastnil aj primátor Oliver Solga a viceprimátori Ján Čech a Miloš Andel. Primátor, ktorý má určite hlavnú zásluhu na tom, že projekt „zimáku“ prešiel len tesne v zastupiteľstve, nezabudol poznamenať, že verí, že aj tí, ktorí boli v minulosti proti, vrátane novozvoleného primátora, zmenia svoj názor a budú športovú činnosť detí a mládeže v ARÉNE podporovať.

 

(r)


Ohodnoťte článok: