Mesiac úcty k starším v DSS a ZPS Pezinok

November 2018 / Prečítané 657 krát

   Dňa 26. októbra 2018 sme so seniormi oslávili sviatok úcty k starším. V kultúrnom programe vystúpili naši obyvatelia, žiaci Základnej školy Kupeckého ul. v Pezinku a folklórna skupina Obstrléze z Pezinka.
   Po úvodnom pásme básní v podaní našich obyvateľov sme privítali vzácnu návštevu Mgr. Juraja Drobu – predsedu Bratislavského samosprávneho kraja. Pán predseda sa prihovoril našim klientom a poprial im všetko dobré, hlavne zdravie do ďalších rokov v DSS. Srdečné pozdravy venoval aj našim zamestnancom.
   Nasledovalo vystúpenie žiakov zo Základnej školy na Kupeckého ul. v Pezinku. Zatancovali, zarecitovali a zaspievali známe piesne.
   V ľudovom tóne pokračovali aj speváci z folklórneho súboru Obstrléze. Pásmom ľudových piesní rozospievali našich obyvateľov. V závere podujatia pozdravila všetkých prítomných naša p. riaditeľka PaeDr. V. Schmidtová a p. riaditeľka z BSK Mgr. M. Šopová a popriala všetkým veľa zdravia a síl do ďalších dní. Naši seniori prežili pekné jesenné dopoludnie, na ktoré budú radi spomínať.

 

DSS a ZPS Hrnčiarska ul., Pezinok

 


Ohodnoťte článok: