Tanečná akadémia Sunny Dance pozýva do svojich radov

August 2018 / Prečítané 890 krát

FOTO: Sue Nagyová   V roku 2012 vznikla v Pezinku prvá Tanečná Akadémia s názvom Sunny Dance. Jej zakladateľkou je profesionálna tanečníčka a dlhoročný tanečný podagóg Bronislava Jurášová.
Akadémia sa zaoberá tanečno-pohybovou prípravou a výchovou detí v predškolskom veku, detí základných a stredných škôl. Tanečníci pracujú s rôznymi tanečnými technikami a štýlmi – show dance, moderný, jazzový, klasický a scénický tanec či tanec za sprievodu živých bubnov, zumbadance a iné. Pravidelne organizuju polročné a koncoročné vystúpenia v pezinskom Dome kultúry.
   Spĺňa vysoké profesionálne kritériá a pripravuje svojich žiakov na tanečné konzervatóriá a umelecké školy.
   Zmyslom Akadémie Sunny Dance je rozvíjať lásku k tancu a umeniu, prinášať do života radosť z pohybu a spokojnosť z práce v tanečnom kolektíve.
   Akadémia pôsobí na školách a škôlkach - ZŠ Fándlyho,ZŠ Na Bielenisku,ZŠ Kupeckého, MŠ Bystrická a v novom školskom roku aj na nových pobočkách MŠ Za hradbamii a MŠ Svätoplukova.
   Všetky deti od 4-20 rokov, ktoré chcú rozvíjať svoj pohybový talent, sa môžu v prvý septembrový týždeň zúčastniť zápisu na ZŠ Fándlyho, ZŠ Na Bielenisku, ZŠ Kupeckého, alebo sa prihlásit telefonicky 0907 110 103.
   Prihlasovanie v materských školách prebieha priamo v MŠ alebo na telefónnom čísle 0907 110 103.
   Viac info na www.sunnydance.sk  alebo na tel. č. 0907 110 103.

 

(AJ)


Ohodnoťte článok: