Vianoce v Zariadení opatrovateľskej služby

December 2017 / Prečítané 825 krát

   Radostné, čarovné, pokojné, láskyplné,... iba jediné sviatky v roku majú toľko prívlastkov – VIANOCE. Je to čas, kedy sa na chvíľu zastavíme a spomalíme, kedy cítime v duši príjemné a hrejivé teplo, kedy všetci máme k sebe akosi bližšie. A pretože nie len v duši, ale aj všade okolo seba chceme mať „sviatočne“, snažíme sa aj v Zariadení opatrovateľskej služby Pezinok pripraviť čo najviac radosti, pohody a spokojnosti našim seniorom.
  Na Mikuláša, 6. decembra sme spolu s našimi klientmi vyzdobovali vianočný stromček ako aj celý interiér zariadenia. Aby sviatky voňali škoricou, vanilkou a klinčekom piekli 12. decembra v jedálni zariadenia naši seniori spolu s deťmi z Materskej školy vianočné medovníčky a iné vianočné dobroty, na ktorých si spoločne aj pochutili. Pre radosť a energiu sme 14. decembra privítali v našom zariadení Folklórny súbor Radosť, ktorý slovom, piesňou a tancom rozveselí srdcia všetkých členov zariadenia.
   Záverom by sme chceli všetkým popriať krásne a radostné vianočné sviatky, plné lásky a rodinnej pohody a v ďalšom roku 2018 veľa zdravia, šťastia a spokojnosti.

 

Alena Černáková

 


Ohodnoťte článok: