Predajňa Kauflandu v Pezinku

Apríl 2017 / Prečítané 1294 krát

   Pezinčania môžu od 30. marca nakupovať v novom obchodnom dome. Svoju 63. prevádzku na Slovensku otvorila práve v tomto meste spoločnosť Kaufland. Nový moderný priestor predajne uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Vďaka rôznym inováciám bude nakupovanie prehľadné a aj vďaka samoobslužným pokladniam jednoduché a rýchle.
   Zákazníkom je k dispozícii predajná plocha o rozlohe 2 696 m2 a parkovisko s kapacitou 177 parkovacích miest. Areál obchodného domu sa rozprestiera na pozemku s celkovou rozlohou 14 912 m2, zastavaná plocha z toho predstavuje 4 650 m2.
   Predajňa v Pezinku sa môže pochváliť tým, že spadá do vzdelávacieho projektu spoločnosti „Zelený Kaufland“, ktorý okrem iného garantuje ekologickejší prístup. Predajňa bude mať opäť systém rekuperácie, vďaka ktorej spoločnosť Kauflland ročne ušetrí až 6 690 000 kWh/a energií.
   V rámci sortimentu je v Kauflande obzvlášť veľká pozornosť venovaná čerstvému tovaru, ktorý je zákazníkmi dlhodobo veľmi pozitívne hodnotený.
   „Neustále sa snažíme prinášať pestrú škálu produktov v tej najvyššej kvalite, čerstvosti a za rozumnú cenu. Veríme, že aj táto nová predajňa bude spĺňať očakávania našich zákazníkov a vďaka pohodlnému nakupovaniu sa k nám budú opakovane a radi vracať,“ uviedol Martin Gärtner, hovorca spoločnosti Kaufland Slovenská republika v.o.s.
   Oddelenie ovocia a zeleniny je denne zásobované čerstvým tovarom. Zákazníci v ňom nájdu stály aj sezónny tovar – od tradičnej domácej zeleniny cez špeciálne a v súčasnosti veľmi obľúbené balené šalátové zeleniny až po exotické ovocie.
V oddelení obslužných pultov si zákazníci môžu vybrať z celého radu mäsových špecialít určených na pečenie, dusenie alebo grilovanie. Nájdu tu údeniny, lahôdky domácej a medzinárodnej kuchyne, rôzne druhy syrov, šalátov aj rôzne pochúťky pre gurmánov. Okrem potravinového sortimentu Kaufland ponúka aj kvalitný a cenovo výhodný tovar v oddeleniach domácich potrieb, textilu, elektra, papiernictva a hračiek, ďalej sezónne výrobky a akciový nepotravinový tovar, ktorý sa každý týždeň mení.

 

Martin Gärtner

 


Ohodnoťte článok: