Profesionálny prístup za každých okolností

December 2016 / Prečítané 834 krát

Tenisové kurty večer 4. júna 2016   Do redakcie sme dostali mail, ktorý svedčí o profesionálnom a ľudskom prístupe pri organizovaní tenisového turnaja tímom VTC Pezinok. Júnovému turnaju neprialo počasie, keď búrky a prívalový dážď takmer znemožnil deťom súťažiť. Vďaka obetavému a profesionálnemu prístupu a láske k športu sa nakoniec turnaj konal k spokojnosti hostí ako napovedá nasledujúci text:
   „Dobrý deň... je síce už december 2016 a ja si práve prezerám fotografie mojej vnučky 9 ročnej Nellky, ktorá hrá tretím rokom tenis za TSP Bratislava.
   Počas leta hrala jeden zo svojich tenisových turnajov práve u vás v Pezinku. Deň letný, krásny, ale problémom boli búrky s prívalovým dažďom, ktorý prerušoval dianie na kurtoch... ale prečo vám hlavne píšem. Už sme odohrali pár turnajov v bratislavskom regióne, ale tak profesionálne vedený turnaj sme ešte nezažili... všetko od vylosovaní, príhovor hlavného rozhodcu, úprava kurtov po daždi, zázemie klubu, bufet..., no proste celá organizácia turnaja bola na vysokej, povedal by som
priamo na profesionálnej urovni. KLOBÚK DOLE!!!
   Na záver sa chcem poďakovať (ľutujem ale nepoznám meno) hlavnému rozhodcovi a človeku, ktorý s rešpektom riadil chod turnaja, popri tom likvidoval dažďovú pohromu na kurtoch a hlavne chcem vyzdvihnúť jeho prístup k deťom, ktoré sa turnaja zúčastnili.
   Je paráda, ak takíto ľudia pracujú s našou tenisovou budúcnosťou a na záver môžem povedať, že sa veľmi tešíme na leto a na turnaj v Pezinku“.

 

Rudo a Nellka


Ohodnoťte článok: