Reštaurácia Rybársky cech – tradícia v novom šate

Marec 2016 / Prečítané 1243 krát

   Miesto, na ktorom dnes stojí Rybársky cech, má svoju dlhoročnú históriu.
   Už v 14. storočí tu vznikla známa prístavná štvrť starej Bratislavy „Zuckermandel“.
   Ako plynul čas, menil sa aj charakter a význam tohto miesta .V 50-tych rokoch tu bol hostinec u Dudeka, v rokoch 70-tych sa budova spolu so zvyškom podhradia zbúrala a znovu sa zrodila v rokoch 90-tych. Ale prenesme sa teraz do súčasnosti, konkrétne do roku 2015, kedy svoje brány otvoril nový Rybársky cech!
   Váš obľúbený tradičný priestor v novom šate s modernou gastronómiou. Vojdite a príďte do neba! Alebo pekla? Určite nečakajte nič strašidelné, tak sa totiž volá vstupná miestnosť do reštaurácie. Dominuje jej dlhý bar, pri ktorom si môžete dopriať dobré pivko, pohár vína
či tekutú medicínu zo širokej ponuky kvalitného alkoholu. Vedľajšia miestnosť s názvom Nebo Vám ponúka otvorený biely, svetlý priestor ako stvorený na pokojný rodinný obed, posedenia s priateľmi. A neskôr, keď padne na mesto tma, je to ideálne miesto na strávenie romantického večera pri sviečkach. Takouto večerou v Rybárskom cechu určite zabodujete. Jedlo je pripravené s láskou, zaujmú Vás kombinácie chutí a vždy čerstvé suroviny. Koncept reštaurácie je postavený na ponuke morských rýb, darov mora, ale nájdete tu aj tradičné ryby ako je pstruh, zubáč či kapor.
   Pre zarytých mäsožravcov môžeme odporučiť vynikajúce teľacie líčka na rozmarínovom mlieku či bravčovú panenku so zeleninou.
   V ponuke sú zaradené aj obľúbené tradičné jedlá zo sladkovodných rýb ako napríklad tatarák z kapra alebo „Kaprie orly“, ktoré sú pripravené postupmi modernej gastronómie. Dezerty podľa originálnej receptúry talianskeho šéfkuchára sú dokonalou sladkou bodkou za príjemným obedom či večerou. Určite ich nevynechajte! Reštaurácia ponúka naozaj nadštandardný zážitok za veľmi sympatické ceny.
   Vráťte sa na známe miesto a objavte niečo nové. Váš Rybársky cech Vás s úsmevom privíta každý deň od 11.00 do 22.00 h.

 


Ohodnoťte článok: