Navštívte Pezinské vínne pivnice 2014

Január 2014 / Prečítané 1549 krát

   Občianske združenie Museum Vinorum v spolupráci so svojimi partnermi, Malokarpatským múzeom v Pezinku, mestom Pezinok a Združením pezinských vinohradníkov a vinárov po roku pripravuje šiesty ročník podujatia Pezinské vínne pivnice 2014. Ten sa uskutoční v sobotu, 15. februára 2014, v čase od 12.00 do 21.00 h. V tento deň otvoria domáci vinári, členovia ZPVV a vybraní hostia z blízkych okolitých obcí svoje pivnice, prevádzky či stanovištia a ponúknu svoje kvalitné vína na ochutnávku. Aký bol posledný ročník, či sa jeho očakávania naplnili či nie, budete mať možnosť ohodnotiť osobne. Staršie ročníky, naopak, odkryjú svoj charakter naplno.
   Cena vstupenky ostáva už štvrtý rok nezmenená – 25 €. Tvorí ju degustačný pohárik s logom, taštička na jeho nosenie, Sprievodca degustátora a dva voľné bonusové lístky v hodnote á 5,- € (spolu 10 €) na nákup vína, ktoré vás najviac oslovilo. Budeme radi, keď kúpou vína podporíte domácich vinárov. Návštevníci s platnou vstupenkou majú možnosť ochutnať vzorky všetkých ponúkaných vín.
   Zastávky sú umiestnené v širšom centre nášho starobylého vinohradníckeho mesta, preto budeme radi, ak spojíte vínnu turistiku s jeho pešou prehliadkou a lokálnou gastronómiou. Veríme, že získate krásny zážitok z putovania svetom vína a vychutnáte si neopakovateľnú atmosféru, ktorá v čase sviatku sv. Valentína v Pezinku vládne.
   Elektronický predpredaj vstupeniek začal od 8. januára 2014. Bližšie informácie o rezervácii a kúpe vstupeniek nájdete na www.pvp.sk , resp. na tel. čísle 0911 400 495. Rovnako si vstupenky môžete od 3. februára 2014 zakúpiť osobne v Malokarpatskom múzeu v Pezinku, M. R. Štefánika 4, v čase od. 9.00 do 17.00 h. Tešíme sa na stretnutie v sobotu 15. februára 2014.

 

Martin Hrubala

 


Ohodnoťte článok: