Reštaurácie v Pezinku sú súčasťou celoslovenského projektu Obedovat.sk

September 2012 / Prečítané 1865 krát
   Najnavštevovanejší gastronomický portál na Slovensku, Obedovat.sk, rozširuje svoju pôsobnosť v okrese Pezinok. Obyvatelia mesta alebo jeho návštevníci si tak môžu vyberať reštaurácie podľa vlastných požiadaviek z pohodlia domova alebo kancelárie. Portál Obedovat.sk v súčasnosti funguje vo väčšine veľkých slovenských miest a referuje tak o viac ako 1.700 reštauráciách.
   „Mesačne nás navštívi takmer pol milióna návštevníkov z celého Slovenska“, hovorí Kamila Slašťanová, riaditeľka portálu Obedovat.sk.
   Obedovat.sk predstavuje úsporu času pre zamestnancov pri každodennom výbere obedového menu, pretože sprehľadňuje situáciu v danom meste. Návštevníkom umožňuje ľahkú orientáciu podľa lokality, typu kuchyne či iných kritérií. Priamo k aktuálnemu dennému menu v reštauráciách okresu Pezinok je možné sa dostať na www.obedovat.sk/pezinok. Koncom septembra bude tiež prístupná aj nová mobilná aplikácia, ktorá uľahčí výber denného menu a reštaurácií podľa aktuálnej polohy cez mobiln é smart telefóny.
   Obedovat.sk môže byť výbornou alternatívou aj pre menšie a špecializované zariadenia, ktoré si nemôžu dovoliť vysoké výdavky na reklamu. Pre novo zapojené prevádzky teraz naviac Obedovat.sk pripravilo špeciálnu akciu, pri ktorej je možné získať 3 mesiace uverejnenia na stránkach Obedovat.sk zadarmo. Zaregistrovať sa však treba do konca októbra.
Portál Obedovat.sk funguje od roku 2004. Každý deň ponúka prehľad tisícok denných menu na jednej internetovej adrese a cez údaje o reštauráciách tiež cenný prehľad o situácii v slovenskej gastronómii.
   Viac informácií nájdete na www.obedovat.sk, resp. www.obedovat.sk/pezinok .