Nový Život Cup vyhrali Modrania

Júl 2011 / Prečítané 1696 krát
   Na ihrisku TJ Baník Pezinok sa v sobotu 25. júna uskutočnil 16. ročník populárneho turnaja v minifutbale - Nový Život Cup 2011, Memoriál Milana Bacigála. Otvorenia turnaja sa zúčastnil primátor mesta Mgr. Oliver Solga, ktorý privítal všetky zúčastnené mužstvá a zaželal im veľa úspechov.
   Turnaja sa zúčastnilo osemnásť mužstiev z Pezinka, Bratislavy, Dúbravky, Modry, Topoľčian, Piešťan a Slovenského Grobu. Prvenstvo z minulého ročníka obhajovalo mužstvo Devils Pezinok. Po bojoch v základných skupinách sa uskutočnilo štvrťfinále: Nový Život Pezinok – United Pezinok 2:1, Bororo Modra – VIMA Pezinok 8:1, Eurest Bratislava – Stavebniny 3 Slovenský Grob 5:2, Dúbravka – Devils Pezinok 1:0. V semifinále sa stretli Nový Život – Dúbravka 2:0 a Bororo Modra – Eurest Bratislava 4:3. V zápase o 3. miesto hráči bratislavského Eurestu porazili Dúbravku 3:1. Finále bolo záležitosťou mužstiev z nášho okresu. Pezinok reprezentovalo mužstvo Nový Život a Modru Bororo. Šťastnejší boli Modrania, ktorí vyhrali tesne 3:2 a získali po druhýkrat putovný pohár.
   Po skončení finálového zápasu boli odovzdané ceny pre najlepšie mužstvá a hráčov. Cenu pre najlepšieho brankára získal Filip Simon a cenu pre najlepšieho hráča turnaja Radoslav Szabolt (obaja z Nového Života). Ocenenia najlepším odovzdal poslanec mestského zastupiteľstva Ľubomír Čech.
   Organizátori úprimne ďakujú Mestu Pezinok, TJ Baník Pezinok, sponzorom, ako i všetkým tým, ktorí sa podieľali na príprave turnaja. Sme vďační aj fanúšikom, rozhodcom a samozrejme kuchárom, ktorí opäť nesklamali a navarili dobrý guláš a tak sme všetci spoločne prežili pekný deň so športom. 
 
J. Nagy

Ohodnoťte článok: