Aquabike centrum prvé a jediné na Slovensku

Január 2011 / Prečítané 4685 krát
   V meštianskom dome na Holubyho ulici č.41 sa od septembra minulého roku nachádza prvé a zatiaľ jediné aquabike centrum na Slovensku. V jeho priestoroch sa nachádza masérňa, relaxačná zóna, ktorá zahŕňa fínsku saunu, parnú bylinnú a soľnú saunu, jacuzziu a odpočiváreň a bazén s hĺbkou 1,3 m. V ňom prebiehajú hodiny aquabiku a aquaerobicu pod vedením profesionálnych trénerov.
   Čo vlastne aquabike je? Je to prevratná novinka v AQUA FITNESS. Cvičenie je určené pre každého. Pomôže vám získať skvelú formu, zbaví vás stresu a zlepšia sa vaše zdravotné problémy. Tempo a intenzita cvičenia je upravená podľa fyzických možností klienta. V priebehu lekcie sa posilní a precvičí celé telo, zbavíte sa nadbytočných kilogramov, bez svalovice a s vytvorením masážneho efektu. Aquaerobic je cvičenie vo vode. Vyvoláva fyzické a psychické uvoľnenie.
   V HIP centre pod vedením inštruktorov prebieha aj plávanie detí v predškolskom veku, aj batoliat. Príjemné pocity a osvieženie pre dospelých pripraví masáž, či už klasická, reoflexná, športová, medová, alebo lávové kamene. Čoskoro budú k dispozícii aj stojaté a ležaté solárium a nové prístroje na vykonávanie neinváznej liposukcie a vákuových masáží. Pre návštevníkov HIP centra je k dispozícii kaviareň. Kontakt: 0948/ 366 003, 0917/911312, hipcentrum@gmail.com .
 

Ohodnoťte článok: