FEELME na Vinobraní

September 2010 / Prečítané 2045 krát
   Na tohtoročnom pezinskom Vinobraní v kultúrnom programe (v piatok o 23.30 hod. na Radničnom námestí) vystúpi kapela FEELME, ktorá je na Slovensku priaznivcom hudby už dobre známa.
   Trio FEELME je už od roku 2002 posadnuté myšlienkou spracúvať filmové témy trochu netradičným spôsobom. Napriek tomu, že väčšinou ide o známe melódie, kapela ich upravila do neobvyklých verzií, v ktorých sa objavujú prvky metalu, funku i fusion. Medzi najväčšie koncertné zážitky formácie patrí vystúpenie pred kapelou Apocalyptica, Glennom Hughesom (ex-Deep Purple), na otvorení Medzinárodného filmového festivalu v Karlových Varoch a vlastne každé festivalové či klubové hranie.
   FEELME odohrali za osem rokov existencie viac ako 180 live shows na festivaloch a v kluboch na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku a Rakúsku. Kapela hrá v zostave: Petter Bittner – drums, Johny Štefeček – guitars a Stanley Kovár – bass. Nechajte sa uniesť melódiami z Jamesa Bonda, Pulp Fiction, Mission Impossible, Fantomasa či Saxany aj vy a zažite filmy a FEELME naživo. Všetko o kapele na www.feelme.sk 
 
 

Ohodnoťte článok: