Deň matiek

Apríl 2009 / Prečítané 2496 krát
   Aj v tomto roku pezinské kultúrne organizácie a školy nezabudli na Deň matiek. S deťmi pripravili milé programy, ktorými chcú poďakovať mamičkám za ich celoročnú starostlivosť a materinskú lásku.
   V Centre voľného času spojili oslavy Dňa matiek s 50. výročím založenia Domu detí. Pripravili program plný tančekov, pesničiek, pozvali zaujímavých hostí. Nebudú chýbať dielničky, divadielko, hry (laná, kolotoč, malá trampolína, drevené hračky, ryby...), maľovanie na tvár. Bude k dispozícii bufet s občerstvením. Oslavy sa uskutočnia v nedeľu 10. mája od 15. hodiny v Zámockom parku.
   Galéria insitného umenia v Schaubmarovom mlyne v nedeľu 10. mája od 16. hod. organizuje tvorivé dielne pre deti pod názvom Mamičke najkrajší kvietok dám... Mamičky budú pri príležitosti svojho sviatku obdarované vlastnoručne zhotoveným darčekom od svojich ratolestí.
   Základná umelecká škola pripravila pre mamičky na 14. mája o 15.00 hod. v Dome kultúry Kvetinový koncert. Účinkovať budú naj-menší žiaci školy z hudobného, dramatického a tanečného odboru. Deti z výtvarného odboru sa budú podieľať na výzdobe. Program bude symbolickým nežným detským a úprimným bozkom a poďakovaním mamičkám.

(mo)

Ohodnoťte článok: