Atlantída odštartovala leto

Júl 2007 / Prečítané 2241 krát
   Tretí ročník Atlantídy je v tejto chvíli úspešne ukončený. Účastníci sa rozišli do svojich domovov a organizátori spolu s dobrovoľníkmi tak trošku hodnotia predchádzajúci festivalový týždeň.
   Ani občasné výkyvy počasia neubrali na radostnej nálade, ktorá sprevádzala festival. Celý týždeň (1. – 7. júla) sa niesol hlavne v duchu vorkšopových aktivít, kde si účastníci vyrábali smaltované i drôtikované predmety a šperky, maľovali na sklo a na hodváb, plietli košíky. Nepracovali len ručne, vkladali sa telom i dušou do hereckých improvizácií, brušných tancov aj šermu. Tohtoročná novinka – scénické tance, zaujala nielen atraktívnymi pohybovými kreáciami, ale aj svojim charizmatickým lektorom.
   Trampolína a lezecká stena žali úspechy aj keď popŕchalo. Trhali sa o ne nielen veľkí a lezecky zdatní chlapci, ale aj dievčence, ba aj deťúrence. Podvečer a večer oddychovali účastníci na koncertoch a divadelných predstaveniach.
   Za pomoc by sme radi poďakovali Malokarpatskej komunitnej nadácii Revia, Dexia banke Slovensko, Mestu Pezinku, Kultúrnemu centru a Centru voľného času. 
Zdena Hudecová
 

Ohodnoťte článok: