Telesne postihnutí mali posedenie pri hudbe

Jozef Veverka / November 2006 / Prečítané 2206 krát
Dňa 4. novembra 2006 Základná organizácia Slovenského zväzu telesne postihnutých (SZTP) Pezinok usporiadala na SOU Komenského v Pezinku Posedenie pri hudbe. Stretnúť sa a zabaviť prišli takmer dve stovky členov SZTP a ich rodinných príslušníkov z Pezinka, Modry, Šenkvíc, Malaciek, Lozorna a Tomášova. O dobrú náladu prítomných sa starala hudobná skupina Melody.
Pochvalu za chutnú večeru si zaslúžia vedúca kuchyne Pavlína Glozneková, kuchárky pod vedením Anny Hegerovej, za obsluhu žiaci 1. ročníka nadstavbového štúdia odboru spoločné stravovanie pod vedením majsterky odborného výcviku Márie Šimončičovej.
Tradične najnapínavejšou časťou večera je žrebovanie tomboly. Tohto roku do nej podľa svojich možností prispeli: Air Carpatia, s.r.o., I.D. Holding Sereď, Nadácia Coop Jednota Bratislava, Elektrolux Bratislava, Kraft Foods – Slovakia Bratislava, Stavebniny Plus Turay Častá, Čalúnnictvo Juraj Pessl ml., Makro s.r.o. Bratislava, 101 Drogérie Senica, Agrofox, Potraviny Porkert Častá, PD Šenkvice, Instamik, Autoservis Diviak, Kvety Maja, Tarábek a spol., Palma Tumys Bratislava, Henkel Slovensko, Drogéria Acker, Nábytok Galan, V.V.D.P. Karpaty Grinava, Vinárstvo Hacaj, Pekáreň Minobs, Ferad, Stema Sv. Jur, Oliv s.r.o. Pezinok, Fant Baláž, HV Očná optika Pezinok, Tupperware Bratislava, Mesto Pezinok, ZO SZTP Šenkvice, ZO SZTP Malacky, ZO SZTP Modra a Tomášov, Mária Slaná, Jaroslav Guštafík, David Hubinský, Karol Kulifaj, Jozef Štepán, Danka Hrčková, firma Laco, Stolárik Modra, Zora Karaisová, Hajtmánková, Matyšák Pezinok, Turanský Pezinok, Gloznek a Branislav Putec Vinosady, Janušík Limbach, Mesto Pezinok a iní. Ďakujeme!
Pozvanie na posedenie prijal a prítomných pozdravil primátor Pezinka Mgr. Oliver Solga.
Veľké poďakovanie za pomoc pri organizovaní tohto posedenia patrí riaditeľke SOU Mgr. Elene Jurčíkovej.
Všetci veria, že sa podujatie bude o rok znova opakovať. A že tak ako teraz a predtým dokáže, že sa aj napriek zdravotnému stavu môžeme my, telesne postihnutí a naši príbuzní, nielen príjemne zabaviť, ale súčasne zabudnúť (aspoň na chvíľu) na každodenné starosti a zdravotné problémy. Tie určite trápia každého z nás. Ešte raz ďakujeme!

Ohodnoťte článok: