Dva "darčeky" od

Január 2003 / Prečítané 1899 krát
Od najväčšieho dodávateľa televízneho signálu do Pezinka - spoločnosti UPC Slovensko, s.r.o. Bratislava, sme sa v uplynulých dňoch dočkali dvoch "darčekov". Prvý bol v podobe zvýšenia poplatku za služby od 1.1. 2003, v mojom prípade je to z 306 na 351,40 Sk.
Druhým "darčekom" bol touto spoločnosťou šírený niekoľkodenný nekvalitný a miestami úplne prerušovaný televízny signál, v období vianočných sviatkov až do Silvestra, keď bolo doma najviac ľudí a pochopiteľne v nepriaznivom počasí s najväčším záujmom o sledovanie televíznych programov.
Overil som si, že majitelia vlastných antén a odberatelia signálu od konkurenčnej spoločnosti z Nitry mali televízny príjem v úplnom poriadku, len UPC zlyhala.
Seriózny partner by sa mal okamžite za takéto nedostatky svojim zákazníkom ospravedlniť a za nekvalitne poskytované služby znížiť poplatok. Dočkáme sa toho od UPC? (ir)
O vyjadrenie na list čitateľa sme požiadali UPC Slovensko s.r.o. Hovorca spoločnosti Stanislav Šaling nám napísal:
-
Zníženú kvalitu signálu a prerušovanie príjmu televíznych programov na uliciach Za hradbami a Bernolákova spôsobila porucha na podzemnom kábli. 27. decembra sme identifikovali príčinu výpadku a 30. decembra 2002 sme uvedené ulice napojili na kvalitný signál. Za vzniknutú nepríjemnosť sa ospravedlňujeme.
Od 1. januára 2003 znížila spoločnosť UPC Slovensko, s.r.o. ceny všetkých pravidelných mesačných poplatkov. Rozšírený súbor stojí 342,80 Sk a základný súbor je dostupný už za 102,40 Sk. O akýchkoľvek zmenách informujeme našich zákazníkov v predstihu. Klientom odporúčame, aby sa so svojimi otázkami a žiadosťami obrátili na Call centrum spoločnosti na telefónnom čísle 02/594 22 444.

Ohodnoťte článok: