Zástupcovia primátora

Január 2003 / Prečítané 2369 krát

Ing. Jozef Chynoranský
   Narodil sa 30.10. 1962 v Modre. V Pezinku žije od roku 1986. Je absolventom Mechanizačnej fakulty Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre.
V rokoch 1981 - 1995 pracoval v rôznych vedúcich funkciách v štátnom podniku UNIGAL Bratislava, v rokoch 1995 až 2002 v obchodnej spoločnosti NAKA, s.r.o. Bratislava ako vedúci prevádzky hospodárskych služieb v oblasti prenájmu a správy nehnuteľností.
Je absolventom Ľudovej školy umenia v Modre v hre na akordeóne. V osemdesiatych rokoch hrával ochotnícke divadlo v súbore Na kolene v Častej.
V minulom volebnom období bol poslancom Mestského zastupiteľstva v Pezinku, členom komisie územného rozvoja a životného prostredia. Je ženatý, má tri dcéry.
   Kompetencie: správa majetku mesta, kultúra, školstvo, sociálne veci, cestovný ruch, komunikácia s nadáciami a spoločenskými skupinami, prezentácia mesta.

-----------------------------------------------------------------

Ing. Juraj Pátek
   Narodil sa 15.4. 1960 v Modre. Je absolventom fakulty FERVO Vysokej školy ekonomickej v Bratislave.
V rokoch 1983 - 1997 pracoval vo firme Vinoprodukt a.s. Bratislava ako ekonomický a obchodný námestník, v rokoch 1998 - 2002 na Okresnom úrade v Pezinku ako vedúci finančného odboru.
Jeho záľubami sú futbal, basketbal, plávanie, tenis a hudba.
V minulom volebnom období bol poslancom Mestského zastupiteľstva v Pezinku, členom finančnej komisie.
Je ženatý, má jedno dieťa.
Kompetencie: ekonomika mesta (rozpočet), výstavba, životné prostredie, regionálny rozvoj.Ohodnoťte článok: