V Pezinku otvorili pobočku ČSOB

Február 2002 / Prečítané 3314 krát

riaditeľka Ing.Hedviga Pavlíková   Československá obchodná banka 29. januára slávnostne otvorila svoju pobočku v Pezinku. Celkový počet pobočiek ČSOB na Slovensku sa tým rozšíril na 39. Občania a podnikateľské subjekty z Pezinka a okolia budú môcť v novootvorenej pobočke využívať kompletný sortiment bankových produktov a služieb ČSOB. Otvorením ďalšej pobočky sa ČSOB snaží byť bližšie ku klientom vo všetkých regiónoch a potvrdzuje svoje ciele v oblasti rozvoja finančných služieb pre obyvateľstvo - retail.
Slávnostné otvorenie pred sídlom banky na ulici M.R. Štefánika sa nieslo v duchu zábavy - umenie Tovarišstva bojových umení a remesiel striedali vystúpenia spevákov Roba Kazíka, Marcely Molnárovej a koncert skupiny Bukasový masív. Počas slávnostného otvorenia bola vyhlásená súťaž ČSOB o hodnotné ceny, napríklad televízor, minivežu a discman. Získať ich môže každý, kto si do 19. apríla 2002 otvorí v pezinskej pobočke ČSOB osobný účet. Žrebovanie sa uskutoční 25. apríla a výsledky budú verejnosti k dispozícii v pobočke ČSOB v Pezinku.
ČSOB v snahe čo najviac vyhovieť požiadavkám klientov zdokonaľuje a vyvíja nové produkty a služby, medzi ktoré patria depozitné produkty, spotrebné úvery, telefónne bankovníctvo a mnohé ďalšie. Aby ČSOB maximálne šetrila nielen čas, ale aj peniaze svojich klientov, pripravila pre nich produktové balíčky ČSOB Konto Kompakt, ČSOB Konto Kompakt +, ČSOB Junior program a ČSOB Študent program. Ich základnou výhodou je, že podpisom jednej zmluvy (zmluvy o bankovom účte) má klient zdarma, prípadne za zvýhodnený poplatok, k dispozícii balíček ďalších bankových služieb.
Robo Kazík na slávnostnom otvorení   ČSOB Konto Kompakt je vhodné naozaj pre všetkých. S otvorením bežného účtu získava klient zdarma domácu platobnú kartu Cirrus Maestro alebo VISA Electron, vedenie účtu a výpis k účtu, zriadenie, vedenie a zrušenie Združeného bankového inkasa. Ak má klient záujem o iné typy platobných kariet, môže ich získať len za polovičný poplatok. Výbery hotovosti zo všetkých bankomatov ktorejkoľvek banky v SR sú navyše bezplatné.
Vďaka modernej službe ČSOB LINKA 24 má klient svoje financie kedykoľvek a bezplatne pod kontrolou. Prostredníctvom operátora alebo SMS správ môže získavať napríklad informácie o stave na svojom účte, o vykonaných platbách, realizovať príkazy na úhradu v rámci tuzemského aj zahraničného platobného styku, trvalé príkazy, prevody medzi účtami a podobne.


Ohodnoťte článok: