Z redakcie

Október 2001 / Prečítané 2130 krát
V prvý októbrový deň sme znovu po dovolenke nastúpili do práce. Oddýchli sme si pár dní po vyčerpávajúcom lete, ktoré sme na rozdiel od iných strávili na pracovisku. V niektorých redakciách miestnych periodík vydali dvojčíslia, aby si mohli čerpať dovolenky, my sme však nechceli našich čitateľov pripraviť o naše noviny a tak Pezinčan vychádzal pravidelne v mesačných termínoch aj cez prázdniny. Navyše septembrové číslo k Vinobraniu vyšlo v rozšírenom vydaní a v skrátenom termíne.
Týmto dávame odpoveď aj rozhorčenému občanovi, ktorý nám počas dovolenky nechal odkaz na odkazovači, že načo sme v redakcii, keď nezdvíhame telefón. Chceli by sme pripomenúť, že redakciu Pezinčana tvoria dvaja pracovníci - jeden redaktor a technický pracovník na polovičný úväzok. Môže sa teda stať, že nás nenájdete, najmä keď zabezpečujeme materiály v teréne. V takom prípade odporúčame nechať nám odkaz na telefonickom odkazovači alebo písomné materiály vhodiť do našej schránky vo vchode do budovy Domu kultúry. Kontaktovať sa s nami môžete tiež cez fax a e-mail.
Ešte by sme chceli upozorniť, že Pezinčan vychádza vždy v termíne, ktorý je uvedený v predchádzajúcom čísle. Je preto ozaj zbytočné, aby ste sa zháňali po ňom skôr.