NAJLEPŠIA PREDAJŇA ROKA 2000

November 2000 / Prečítané 2128 krát
  
Redakcia Pezinčana v spolupráci s Mestom Pezinok a Klubom pezinských podnikateľov pripravuje vyhlásenie 8. ročníka celomestskej ankety Najlepšia predajňa roka 2000.
Organizátori chcú týmto spôsobom oceniť pezinskú predajňu, ktorú zákazníci považujú za najlepšiu s prihliadnutím na celkovú kvalitu poskytovaných služieb (ochota personálu, sortiment a prijateľné ceny tovaru, vzhľad predajne, kvalita výrobkov, vyhovujúce otváracie hodiny, prístup k vybavovaniu reklamácií a pod.).
Občania, ale i návštevníci mesta môžu svoje hlasy do ankety doručiť priamo redakcii PEZINČAN, Radničné nám. 7, 902 01 Pezinok alebo Mestskému úradu Pezinok, útvar vzťahov k verejnosti, Radničné nám. 7, 902 01 Pezinok a Informačnému centru na Radničnom nám. 9 v Pezinku, najneskoršie do 2. februára 2001.
Do ankety sa môžete zapojiť tak, že sa vyjadríte priamo pri oslovení anketárom na ulici alebo svoj hlas pošlete prostredníctvom internetu vyplnením dotazníka. Vo všetkých prípadoch uveďte svoje meno a adresu, aby sme vás mohli zaradiť do žrebovania o ceny pre účastníkov ankety.

Ohodnoťte článok: