Ad: Neopodstatnené odpojenie

Máj 1999 / Prečítané 2041 krát
  V marci sme v našich novinách uverejnili príspevok čitateľky Mgr. Evy Čapkovičovej, v ktorom poukázala na neopodstatnené odpojenie z televízneho káblového rozvodu firmou KABEL Bratislava a.s. Na tento príspevok nám poslal odpoveď riaditeľ spomenutej firmy Ing. Róbert Ťavoda:
    
" Je pre mňa prekvapujúce, že autorka informuje o nedbalosti našich pracovníkov a má pocit, že by sme sa mali ospravedlniť. Po preverení dokladov som zistil, že si autorka článku celý problém zapríčinila sama tým, že neuhradila platbu za mesiac 10/98, čo sa môže stať. Nereagovala na upomienku z 26. 11. 1998. Z toho dôvodu bola vo februári odpojená. Mala dostatok času uhradiť nedoplatok, trpezlivo sme čakali. Žiaľ, nestalo sa. Až po odpojení uhradila nedoplatok a po preukázaní šekom (10.2. deň úhrady šeku) bola pripojená do systému. Dokonca sme ani nečakali na nabehnutie peňazí na náš účet, čo pri tomto spôsobe úhrady trvá 5 dní.
     Pri návšteve strediska akceptovala vysvetlenie, preto mi je ľúto, že musím reagovať na jej interpretáciu situácie, ktorú si zapríčinila sama."

Ohodnoťte článok: