Zvládnutá jeseň mladých hokejbalistov Jokeritu

December 2018 / Prečítané 320 krát

   V novembrovom termíne sa mladí Pezinčania predstavili na pôde Vrútok, kde odohrali 2 zápasy v rámci 3. extraligového turnaja U16 a taktiež dohrávky v Martine.
   Najprv si zmerali sily s domácou Kometou Vrútky. Po výbornom výkone v prvom polčase sa Jokeritu podarilo na začiatku druhej časti zvýšiť na 3-1 a mali zápas pod kontrolou. Lenže chvíľková nepozornosť Pezinčanov stála vedenie, keď sa domácim podarilo behom 10 s vyrovnať na 3-3. Šancí bolo na oboch stranách viacero, ale už sa skóre nemenilo. V závere nás viackrát podržal brankár a tak sme si odniesli bod.
   Na druhý zápas sme nastúpili proti nováčikovi z Trebišova a výsledok hovorí jasnou rečou, nič sme nepodcenili a tešili sme sa z vysokého víťazstva.
   Na posledný zápas sme sa presunuli do neďalekého Martina, kde sme s Medokýšom Martin odohrali vyrovnaný a kvalitný zápas. Hoci po polčase sme prehrávali o gól, bojovali sme a ujali sa vedenia 2-1 a neskôr 3-2. Súperovi sa podarilo znova vyrovnať, ale 90 s pred koncom sme strelili gól na 4-3. Pri záverečnej power play domácich sa nám podarilo skórovať do prázdnej brány a upravili sme na konečných 5-3 pre nás. Po jeseni Pezinčanom zatiaľ patrí výborné 3. miesto so zápasom k dobru. Najbližší turnaj odohrá U16 vo februári v Žiline.

25.novembra 2018
Jokerit Juniors Pezinok
– HBK Kometa Vrútky 3-3 (2:1). Góly: 2 g Král, Kováč.
Jokerit Juniors Pezinok – HBK Adler Trebišov 10-1 (7:1) Góly: 3 g Blaho, 2 g Šoka, Král, Kováč, Petráš, Drobný, Ondrejkovič.
Jokerit Juniors Pezinok – HBK Medokýš Martin 5-3 (0:1) Góly:
2 g Kováč, Vereš, Šoka, Král.

 

Jokerit Pezinok Juniors

 


Ohodnoťte článok: