ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV pre voľby primátora mesta PEZINOK

Október 2018 / Prečítané 198 krát

   Mesto Pezinok uverejňuje podľa § 178 ods. 2 zákona č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zoznam kandidátov, zaregistrovaných pre voľby primátora mesta:

1. Igor Hianik, Ing. arch., 34 r., urbanista, OZ tím HIANIK, OĽANO, Progresívne Slovensko, SAS, SPOLU-občianska demokracia
2. Jozef Chynoranský, Ing., 56 r., technický manažér, nezávislý kandidát
3. Richard Oravec, Mgr., 37 r., ekonóm, nezávislý kandidát
4. Oliver Solga, Mgr., 64 r., primátor mesta Pezinok, nezávislý kandidát
5. Kvetoslava Štrbová, Mgr., 53 r., SZČO, nezávislá kandidátka

 

ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV pre voľby Mestského zastupiteľstva v PEZINKU

   Mesto PEZINOK uverejňuje podľa § 173 ods. 2 zákona č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zoznam kandidátov, zaregistrovaných pre voľby mestského zastupiteľstva podľa jednotlivých volebných obvodov:

Volebný obvod č. 1 vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov.

1. Vladimír Cuculič, 39 r., manažér, SME RODINA-Boris Kollár
2. Juraj Hanulík, 25 r., hudobný umelec, NOVA, OKS, SDKÚ-DS
3. Igor Hianik, Ing. arch., 34 r., urbanista, OZ tím HIANIK, OĽANO, SaS, SPOLU-občianska demokracia
4. Ľuboš Hidaši, Bc., 47 r., živnostník, OZ tím HIANIK, OĽANO, SaS, SPOLU-občianska demokracia
5. Peter Hyross, PhDr., 58 r., riaditeľ múzea, KDH
6. Marcel Kanka, Mgr., 41 r., hlavný štátny radca, SME RODINA- Boris Kollár
7. Peter Kramár, 43 r., konateľ spoločnosti, SMER-SD, SNS
8. Michal Krištof, Ing., 35 r., finančný kontrolór, Progresívne Slovensko
9. Matej Lučenič, Mgr., 39 r., manažér IT, OĽANO, SaS, SPOLU-občianska demokracia
10. Branislav Macháč, Mgr., 37 r., IT špecialista, OZ tím HIANIK, OĽANO, SaS, SPOLU-občianska demokracia
11. Štefan Manko, Bc., 36 r., dizajnér, OZ tím HIANIK, Pezinok, OĽANO, SaS, SPOLU-občianska demokracia
12. Dušan Mažár, 45 r., vodič, SME RODINA-Boris Kollár
13. Emanuel Noga, Ing., 56 r., podnikateľ, KDH
14. Juraj Pátek, Ing., 58 r., ekonóm, nezávislý kandidát
15. Marián Pátek, MUDr., MPH, 57 r., lekár UNB, NOVA, OKS, SDKÚ-DS
16. Adam Solga, Mgr., Mgr., PhD., 35 r., novinár, vysokoškolský pedagóg, nezávislý kandidát
17. Oliver Solga, Mgr., 64 r., primátor mesta, nezávislý kandidát
18. Marián Šipoš, Ing., 47 r., projektant, OZ tím HIANIK, OĽANO, SaS, SPOLU-občianska demokracia
19. Juraj Štít, Ing., 39 r., programátor, OĽANO, SaS, SPOLU-občianska demokracia
20. Kvetoslava Štrbová, Mgr., 53 r., SZČO, nezávislá kandidátka
21. Katarína Tichá, Ing., 31 r., ekonóm, nezávislá kandidátka
22. Jozef Valko, 55 r., odborný pracovník, SMER-SD, SNS
23. Zuzana Vargová, Mgr., 44 r., riaditeľka spoločnosti, nezávislá kandidátka

 

Volebný obvod č. 2 - vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci

1. Peter Berta, Ing., 42 r., programátor, KDH
2. Andrea Čajkovičová, 47 r., administratívna pracovníčka, SME RODINA- Boris Kollár
3. Ľubomír Čech, 65 r., informátor okresného súdu, nezávislý kandidát
4. Bohuš Konečný, 57 r., predajca aut, Progresívne Slovensko
5. Roman Mács, JUDr., 47 r., riaditeľ spoločnosti, nezávislý kandidát
6. Milan Pavelka, Ing., 58 r., podnikateľ, DOMA DOBRE



Volebný obvod č. 3 - vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov.

1. Pavel Alexy, prof. Ing., PhD., 57 r., vysokoškolský profesor, NOVA, OKS, SDKÚ-DS
2. Miloš Andel, Ing., 57 r., ekonóm, NOVA, OKS, SDKÚ-DS
3. Maroš Borza, Ing., 46 r., štátny zamestnanec, SMER-SD, SNS
4. Simona Branná, MUDr., 26 r., lekárka, NOVA, OKS, SDKÚ-DS
5. Milan Čech, Ing., 44 r., manažér logistiky, OZ tím HIANIK, OĽANO, SAS, SPOLU-občianska demokracia
6. Matej Farbula, 29 r., SZČO, nezávislý kandidát
7. August Hájik, RNDr., 72 r., banský geológ, KDH
8. Miroslav Holzmann, Mgr., 42 r., manažér, NOVA, OKS, SDKÚ-DS
9. Juraj Horenitzky, 44 r., finančný poradca, NÁRODNÁ KOALÍCIA
10. Adam Kovačovský, 32 r., event manager, OZ tím HIANIK, OĽANO, SAS, SPOLU-občianska demokracia 11. Ján Matuský, Ing., 65 r., živnostník, NOVA,OKS,SDKÚ-DS
12. Božena Mizerová, Mgr., 64 r., pedagogický pracovník, nezávislá kandidátka
13. Miroslav Motyčík, PhDr., 58 r., manažér, OĽANO, SAS, SPOLU-občianska demokracia
14. Mária Nemcová, Mgr., 50 r., štátny zamestnanec, nezávislá kandidátka
15. Pavol Noga, Ing., 36 r., vysokoškolský pedagóg, KDH
16. Richard Oravec, Mgr., 37 r., ekonóm, nezávislý kandidát
17. Miroslav Tullner, 36 r., retail manažér, SMER-SD, SNS
18. Marko Valentovič, Mgr., 56 r., podnikateľ, nezávislý kandidát
19. Mária Wagingerová, Mgr., 43 r., učiteľka, OZ tím HIANIK, OĽANO, SAS, SPOLU-občianska demokracia


Volebný obvod č. 4 - vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov.

1. Ján Čech, Ing., 67 r., zástupca primátora, nezávislý kandidát
2. Martin Dulaj, Mgr., 42 r., učiteľ, KDH
3. Marek Fajnor, Mgr. art., 40 r., manažér, NOVA, OKS, SDKÚ-DS
4. František Féder, 63 r., dôchodca, NOVA, OKS, SDKÚ-DS
5. Igor Glova, 50 r., manažér, SMER-SD, SNS
6. Jozef Chynoranský, Ing., 56 r., technický manažér, nezávislý kandidát
7. Peter Janeček, 32 r., logistika, OZ tím HIANIK, OĽANO, SAS, SPOLU-občianska demokracia
8. Peter Kremský, Mgr., 50 r., živnostník, OĽANO, SAS, SPOLU-občianska demokracia
9. Pavol Lukačovič, Ing., 44 r., manažér, NOVA, OKS, SDKÚ-DS
10. Dionýz Majdák, Mgr., 46 r., štátny zamestnanec, nezávislý kandidát
11. Marek Manák, Bc., 34 r., inštruktor fitnes, OZ tím HIANIK, OĽANO, SAS, SPOLU-občianska demokracia
12. Marie Marušicová, 68 r., dôchodkyňa, KSS
13. Tomáš Minarský, JUDr., 42 r., odborný referent, OĽANO, SAS, SPOLU-občianska demokracia
14. Tomáš Pitoňák, Mgr., 47 r., konateľ spoločnosti, NOVA, OKS,SDKÚ-DS
15. Pavol Rybár, Ing., 40 r.,riaditeľ spoločnosti, OĽANO, SAS, SPOLU-občianska demokracia
16. Justín Sedlák, JUDr., 63 r., štátny zamestnanec, SMER-SD, SNS
17. Daniel Strapák, 49 r., podnikateľ, Progresívne Slovensko
18. Martin Šušol, 39 r., podnikateľ, Progresívne Slovensko
19. Ľubomír Uhlár, Mgr., 46 r., SZČO, OĽANO, SAS, SPOLU-občianska demokracia
20. Elena Žárska, prof. Ing., CSc., 63 r., vysokoškolský pedagóg, nezávislá kandidátka


Volebný obvod č. 5 - vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci

1. Milan Grell, PhDr., 53 r., živnostník, nezávislý kandidát
2. Ľubica Reháková, Mgr., 45 r., hlavná sestra, OĽANO, SAS, SPOLU-občianska demokracia
3. Drahomír Šmahovský, 59 r., pracovník v doprave, nezávislý kandidát
4. Roman Šmahovský, Mgr., 54 r., štatutárny zástupca, nezávislý kandidát
5. Jana Tenczerová, Ing., 54 r., konateľ spoločnosti, OĽANO, SAS, SPOLU-občianska demokracia
 


Ohodnoťte článok: