Víťazmi XV. ročníka Fyzulnačky sa stali Mestskí policajti a Burdan team

September 2018 / Prečítané 159 krát

1. miesto tak získali kuchári z  Mestskej polície Pezinok.   Posledná augustová sobota (25.8.) na Radničnom námestí patrila už tradične súťažným mužstvám, ktoré si zmerali sily vo varení fyzulnačky. Z prihlásených 17 tímov sa nakoniec dostavilo 13, ktoré bojovali o celkové víťazstvo ako aj o Cenu sympatie v hlasovaní širokej verejnosti. Každý sa snažil pripraviť čo najlepšiu fazuľovú polievku podľa svojho receptu. Najvzdialenejšími súťažiacimi boli chlapi z Abova. Podľa odbornej poroty najlepšiu fyzulnačku navarila a 1. miesto tak získala Mestská polícia Pezinok. O stupienok nižšie sa umiestnili minuloroční víťazi HU HU. Tretie miesto obsadil team STAVBÁRI PAISER. Podľa hlasovania širokej verejnosti, najlepšiu fyzulnačku mali a Cenu sympatie získal BURDAN TEAM. Za nimi skončili Mestskí policajti a tretí STAVBÁRI PAISER.
   Podľa hlasovania širokej verejnosti, najlepšiu fyzulnačku mali a Cenu sympatie získal BURDAN TEAM. Za nimi skončili Mestskí policajti a tretí STAVBÁRI PAISER.
   Ceny jednotlivým víťazom a zúčastneným odovzdali členovia odbornej degustačnej komisie a primátor Pezinka.
   V spolupráci s Pezinským kultúrnym centrom bol zabezpečený i kultúrny program v podaní Ľudovej hudby VIESKA, ktorá spríjemnila toto podujatie. Organizátori ďakujú všetkým zúčastneným súťažným tímom, ale aj návštevníkom podujatia. Tešíme sa na vás na ďalšom ročníku Fyzulnačky.

 

(pv)


Ohodnoťte článok: