NAŠE MESTO 2018 – projekt „Obnova náteru oplotenia cintorína na Seneckej ulici v Pezinku“

Jún 2018 / Prečítané 295 krát

   Mesto Pezinok sa dňa 8. 6. 2018 už po piatykrát zapojilo do najväčšieho podujatia firemného dobrovoľníctva na Slovensku pod názvom „NAŠE MESTO 2018“ s projektom „Obnova náteru kovového plota cintorína na Seneckej ulici v Pezinku“. Uvedené podujatie organizuje každý rok Nadácia Pontis aj vo viacerých iných slovenských mestách s cieľom vytvárať krajšie, otvorenejšie a priateľskejšie miesta pre život.
   Do uvedeného projektu sa prostredníctvom Nadácie Pontis zapojili dobrovoľníci z radov firiem, ako je AT&T Global Network Services Slovakia s.r.o., IBM Slovensko s.r.o., Johnson Controls International s.r.o., ČSOB a.s., ktorí šmirgľovali a farebne natierali plot cintorína. Projektu sa zúčastnili aj zamestnanci MsÚ Pezinok, ktorí akciu koordinovali a poskytli dobrovoľníkom potrebné pracovné pomôcky a drobné občerstvenie počas celej práce. Mesto Pezinok získalo na tento projekt od Nadácie Pontis grant vo výške 230 eur na nákup farieb a štetcov.
   Okrem očakávaného výsledku, ktorým bolo skrášlenie a obnova kovového plota cintorína, si zamestnanci MsÚ Pezinok so sebou odniesli aj dobrú náladu a priateľskejšie vzťahy s dobrovoľníkmi, za čo týmto všetkým zúčastneným dobrovoľníkom Mesto Pezinok ďakuje.

 

(SN)

 


Ohodnoťte článok: