Veľkonočný stolnotenisový turnaj vo štvorhe

Apríl 2018 / Prečítané 307 krát

   V sobotu 7.4. 2018 sa konal 4.ročník stolnotenisového turnaja neregistrovaných hráčov vo štvorhre v stolnotenisovej hale v Pezinku. Po zahájení a rozlosovaní dvojíc sa na stoloch rozpútal neľútostný boj o každú loptičku a výhru.
   7 dvojíc si to rozdalo v súbojoch vždy proti inej dvojici.Celkovým víťazom bez prehry sa stala dvojica Daniel Jelemenský a nestor Miroslav Kavjak, ktorý svojím výkonom a bojovnosťou je dobrým príkladom pre mladšie generácie. Mirko a Daniel, držte sa. Druhé miesto obsadila dvojica Dušan Belošic a Rastislav Okon. Tretie miesto patrí dvojici Branislav Mišánik a František Petrakovič.
   Po skončení turnaja a odovzdaní hodnotných cien, ako sa na vinárske mestečko patrí, prebiehala medzi hráčmi dobrá nálada a už sa všetci tešia na budúci ročník v roku 2019 .
   Na záver sa patrí poďakovať organizátorovi turnaja p. Bertymu za starostlivosť a prípravu všetkého potrebného k turnaju. Berty je reprezentant Slovenska telesne postihnutých a svojím výkonom na vozíčku prispel k veľmi dobrej úrovni celého podujatia.

 

Roman Farkaš

 


Ohodnoťte článok: