Pozvánka na oslavy svätého Floriána

Apríl 2018 / Prečítané 874 krát

   Pezinskí hasiči si vás opäť dovoľujú pozvať na Radničné námestie v Pezinku na oslavy patróna hasičov – Sv. Floriána, ktoré sa uskutočnia dňa 6. mája (v nedeľu) od 15. 00 h.
Podujatie organizuje Dobrovoľný hasičský zbor Pezinok - mesto a Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Pezinku v spolupráci s Policajným zborom MV SR, Mestskou políciou Pezinok s nasledovným programom:
   14.30 hod. – sprievod hasičskej techniky (súčasnej a historickej) z parkoviska pred zámockým parkom v Pezinku, spojený s kladením vencov pri soche sv. Floriána na starej Hasičskej zbrojnici.
   15.00 - 17.00 hod. na Radničnom námestí v Pezinku budú ukážky záchranných prác hasičov a záchranárov a rôzne atrakcie pre deti. Uvidíte ukážky Mestskej polície Pezinok a Okresného riaditeľstva Policajného zboru. Popoludnie vám spríjemní hudobná skupina Funny Fellows s Romanom Féderom.
   Na oslavách uvidíte aj najmenších drobcov – hasičov.
   Oslavy sa uskutočnia v spolupráci s dobrovoľnými hasičskými zbormi obcí okresov Pezinok a Senec a Malokarpatským múzeom v Pezinku.
   Na oslavy patróna hasičov vás srdečne pozývajú: plk. Ing. Emil Moťovský – riaditeľ Okresného riaditeľstva HaZZ v Pezinku a Ing. Milan Čech – predseda Dobrovoľného hasičského zboru Pezinok – mesto.

 


Ohodnoťte článok: