Tretie miesto starších žiakov na Memoriáli Mariána Hirnera

Marec 2018 / Prečítané 929 krát

   Pezinskí starší žiaci sa zúčastnili hádzanárskeho memoriálu M. Hirnera v Trnave. Turnaj sa hral systémom každý s každým 2×15 minút. Naši žiaci si na úvod zmerali sily s celkom TJ SOKOL CÍFER. Súpera sme trápili nielen dobrou koncovkou, ale aj kvalitnou obranou a po výhre 12:6 sme vykročili do turnaja pravou nohou.
   Vo svojom druhom zápase sme nastúpili proti TRNAVE „B“ a potvrdili formu z prvého zápasu a vyhrali 12:9. V treťom zápase si Pezinčania zahrali derby s HO SLOVAN MODRA. Celý zápas nebol rozdiel skóre viac ako dva góly, ale napokon sme po vynikajúcom výkone prehrali rozdielom dvoch gólov 13:15.
   Ďalším súperom bol domáci celok HBC Trnava A, kde sme napriek prehre 10:17 zanechali dobrý dojem. V poslednom vystúpení si starší žiaci napravili chuť po dvoch predchádzajúcich prehrách a poradili si s MHK PIEŠŤANY 12:4.
   Počas celého turnaja ukázali Pezinčania kolektívnosť a bojovnosť, čo sa pretavilo aj do konečného umiestnenia, keď obsadili pekné 3. miesto. Viac
o pôsobení pezinskej hádzanej na www.handballpezinok.sk

Zostava st. žiakov:
J. Féder, T. Kiš, M. D. Baďura, R. Ciler, L. Bachorec, D. Giebňar, A. Dobrotka, D. Kupec, Š. Oravec, R. Lachman, S. Brunovský, A. Lindaver, J. Mikuš.
Tréner: P. Baďura.
ZVD: T. Belanský.

Konečné poradie:
1. HO SLOVAN MODRA
2. HBC TRNAVA A
3. ŠKH AGROKARPATY PEZINOK
4. HBC TRNAVA B
5. TJ SOKOL CÍFER
6. MHK PIEŠŤANY

Katarína Federová

 


Ohodnoťte článok: