Darček pre všetkých: Živý vianočný orloj Nadácie REVIA

December 2017 / Prečítané 448 krát

   Vianočným postavám anjela, Mikuláša, ale aj škriatkom či čertovi sa minulý rok v Pezinku veľmi zapáčilo a prídu sa ukázať aj tentokrát na Vianočné trhy na Radničné námestie už  15. 12. 2017.
   V Nadácii REVIA sa už Vianoc nevieme dočkať, a preto kúsok z nich prinášame čoskoro do ulíc Pezinka. Inšpirovaní slávnym Pražským orlojom pozveme vianočné ale aj iné rozprávkové bytosti do nášho lokálneho živého orloja. Jeho 14. ročník Nadácia REVIA organizuje v spolupráci so študentmi Obchodnej Akadémie v Pezinku a ich Cvičnou firmou – Komunitnou nadáciou pri OA. Krátke vystúpenie si môžu užiť všetci návštevníci Vianočných trhov o 16.00, 17.15 a 18.00 h v arkieri Starej radnice. A aby sa tam len tak nepostávalo, živý orloj sa dá osladiť aj maškrtou z Charitatívneho bazáru naproti a podporiť tak dobrú vec.
   V stánku neďaleko orloja študenti pripravia pre všetkých koláčiky, cukrovinky a všemožné prekvapenia a za váš dobrovoľný príspevok zrevitalizujú kruhový objazd pred budovou ich školy na jar 2018. Spolu tak spríjemníme nielen Vianoce v centre nášho mesta, ale aj rušný kúsok jeho okolia. Všetci v Nadácii REVIA sa tešíme, želáme pokojné chvíle adventu a kúzelné Vianoce.

 

REVIA

 


Ohodnoťte článok: