Radosť z vydareného športového dňa

November 2017 / Prečítané 391 krát

  

V krásnom horskom prostredí Malých Karpát – na Zochovej chate v areáli lyžiarskeho strediska zorganizoval v sobotu 30.09.2017 Lions Club Bozin Pezinok 12. ročník športových hier Mirka Máliša. Počasie ako na objednávku podujatiu prialo, a tak sa žiaci Špeciálnej základnej školy v Pezinku, chovanci zariadenia Meremy a Domova sociálnych služieb Modra Harmónia a členovia OZ Zelený štvorlístok Pezinok, mohli s chuťou pustiť do jednotlivých športových disciplín.
   Či už to boli napínavé boje v disciplíne preťahovaním lanom, alebo hod medicinbalovou loptou na cieľ, čo všetci zvládli, vždy to bolo za skvelého povzbudzovania všetkých zúčastnených. Tradičná disciplína -petang – bola záležitosťou chlapcov z Meremy, ktorí svojimi výkonmi potvrdili, že sa tejto hre venujú, tvrdo trénujú
a dosahujú v nej výborné výsledky aj na celoštátnych súťažiach. Už tradične sa najväčšej obľube tešila jazda na koňoch, ktorú zabezpečil jazdecký klub PS FAR zo Svätého Jura.
   Po skončení radostného súťaženia sa všetci stretli na záverečnej opekačke a občerstvení pri ohni a na záver krásneho športového dňa boli všetkým, víťazom aj zúčastneným odovzdané diplomy a vecné ceny. O tom, že to bola vydarená akcia, svedčili rozžiarené tváre všetkých zúčastnených.

 

Lions Club Bozin Pezinok