XIV. ročník varenia fazuľovej polievky

September 2017 / Prečítané 549 krát

   Tradičná súťaž vo varení fazuľovej polievky -„Fyzulnačka“ napísala v tomto roku už svoje štrnáste pokračovanie. Organizátori pripravili kultúrny program v podaní skupiny Gypsy Elegance, ktorá sa postarala o príjemnú zábavu. Tohto roku sa zúčastnilo 13 súťažných celkov (2 mužstvá na poslednú chvíľu odriekli svoju účasť), ktoré zabojovali o celkové víťazstvo ako aj o Cenu sympatie v hlasovaní širokej verejnosti. Každé mužstvo pripravilo vlastnú a hlavne chutnú fyzulnačku, o ktorú bol veľký záujem. Ceny jednotlivým víťazom a zúčastneným odovzdali predseda odbornej degustačnej komisie Zdenko Ivičič s ostatnými členmi a primátorom mesta Pezinok.
   Odborná porota určila týchto víťazov: prvé miesto obsadil tím HUHU, za nimi skončili na druhom mieste partia pod názvom PAT A MAT a tretiu priečku získali súťažiaci GIORNO.
   Podľa hlasovania širokej verejnosti, najlepšiu fyzulnačku mal a Cenu sympatie získal BURDAN TEAM. Za nimi skončili druhá Dolná Paluba a tretí Areťáci.

 

   Organizátori ďakujú všetkým zúčastneným súťažným tímom ale aj návštevníkom podujatia za príjemne strávené sobotné chvíle. Tešíme sa na vás na ďalšom ročníku Fyzulnačky.

 

(MsÚ)

 


Ohodnoťte článok: