Program Malokarpatskej knižnice

August 2017 / Prečítané 171 krát

MALOKARPATSKÁ KNIŽNICA

Holubyho 5, 033/641 23 15

Pre verejnosť:
Literatúra v Radnici: Anasoft Litera? Anasoft Litera!
Termín: 25. september 2017 o 19.00 hod. Hostia: finalisti a porotcovia prestížnej literárnej ceny Anasoft Litera. Miesto konania: Radnica – café bar restaurant, M. R. Štefánika 1, Pezinok.

Pre deti, žiakov a verejnosť:
Literárno-výtvarná súťaž na tému: Medzi vinohradmi. Termín: september 2017. Miesto konania: odd. pre deti a mládež, Malokarpatská knižnica v Pezinku, Holubyho 5

Polročný cyklus – Čo sa skrýva v lese (podľa dohody so školami september – december). Humorné rozprávanie o lese, jeho obyvateľoch a potrebe jeho ochrany. Miesto konania: odd. pre deti a mládež, Malokarpatská knižnica v Pezinku, Holubyho 5.

Beseda s Taťjanou Lehenovou. Termín: 28. september 2017, 10.00 hod. Hostia: Taťjana Lehenová, autorka knihy Je Miška myška? Mami, a aké to bolo pred narodením? Čo sa deje v brušku? Spomínate si ešte na tieto otázky? Teraz máte šancu vkĺznuť spolu s nami a autorkou do tajov života. Miesto konania: odd. pre deti a mládež, Malokarpatská knižnica v Pezinku, Holubyho 5.

Tradičné podujatia pre ZŠ a MŠ:
Kým školský zvonček zazvoní, Čítanie je IN: besedy o knihách,V kolotoči kníh, Hrdina vo mne. Termíny: po dohode so školami. Miesto konania: odd. pre deti a mládež, Malokarpatská knižnica v Pezinku, Holubyho 5.

Kontakt:
Malokarpatská knižnica v Pezinku, Holubyho 5, 033/6412315, dospele.odd@kniznicapezinok.skdetske.odd@kniznicapezinok.sk  www.kniznicapezinok.sk , www.facebook.com/kniznicapezinok


Ohodnoťte článok: