Navštívili nás - navštívili sme

Júl 2017 / Prečítané 371 krát

   Primátor Oliver Solga sa stretol s ministrom kultúry SR Marekom Maďaričom, ktorý sa zúčastnil otvorenia Festivalu poézie Feliber poetry v Malokarpatskom múzeu. Primátor počas viac ako dvojhodinového stretnutia informoval ministra o bohatom kultúrnom živote v meste a odovzdal mu niekoľko kníh, ktoré vyšli v Pezinku v roku 2016.
   Primátor sa 2. júla spolu s riaditeľkou Slovenskej národnej galérie Alexandrou Kusou zúčastnil otvorenia letnej sezóny na Schaubmarovom mlyne.
   Členov Malokarpatského baníckeho spolku prijal 23. júna v Starej radnici pri príležitosti výročia prvej písomnej zmienky o baníctve, viceprimátor Miloš Andel. Viceprimátor sa zúčastnil 18. júna otvorenia športovej súťaže profesionálnych hasičov na hasičskom ihrisku na Rozálke.
   Viceprimátor Miloš Andel sa 2. júna zúčastnil tiež výročného Snemu únie miest, ktorý sa uskutočnil v bratislavskom Primaciálnom paláci.
   Otvorenia okresnej súťaže Hokejbalového turnaja žiakov, ktorý sa konal pod záštitou mesta Pezinok, sa zúčastnil 23. júna viceprimátor Ján Čech. Viceprimátor sa 8. júla rovnako zúčastnil na otvorení okresnej súťaže Dobrovoľného hasičského zboru v Pezinku.

 

(r)


Ohodnoťte článok: