Leto klope na brány „amfiku“

Máj 2017 / Prečítané 560 krát

   Ako každý rok, aj tento jún (presne 2. 6. o 21.15) sa otvorí letné kino, ktoré sa dlhodobo teší obrovskému záujmu divákov nielen z Pezinka, ale aj širšieho okolia.
  Záujem prináša so sebou aj záväzok vo forme zlepšovania a skvalitňovania služieb. Preto sa ako každý rok čas prestávky využil na prípravu a následne aj realizáciu inovácií, ktoré majú za cieľ dostať amfik do zoznamu miest, kam sa návštevníci budú radi vracať.
   Prvou veľkou novinkou je zavedenie nefajčiarskej a fajčiarskej zóny. Po novom je hľadisko rozdelené na zóny, ktoré sú iné počas detských predstavení a iné pri ostatných. Dúfame, že toto opatrenie bude plne rešpektované a zlepší kvalitu sledovania filmov pod holým nebom.
Ďalším vylepšením je inštalácia sedemkanálového priestorového zvuku ako v jedinom stálom letnom kine na Slovensku. Odteraz už nikomu neunikne ani najmenší zvukový detail, ktorý do filmu tvorcovia zakomponovali. Krst ohňom zažijeme už pri prvom premietacom dni s titulom Rýchlo a zbesilo 8.
   Okrem toho prišlo k zlepšeniu a technickému dovybaveniu pokladní, čo by malo umožniť plynulejší predaj vstupeniek (predaj začína vždy hodinu pred začiatkom predstavenia), a k rekonštrukcii elektrických rozvodov v priestoroch premietarne.
  A keď už spomíname nákup vstupeniek, čas strávený čakaním na ich zakúpenie môžete využiť na prehliadku nových prvkov street artu od Richarda Mattertaja, Patrika Slabeja, Braňa Poláčka a Andreja Friča, ktoré sú inštalované práve v týchto dňoch.
   Hlavnou novinkou budú ale opäť tie najaktuálnejšie filmové hity, ktoré potešia každého – Záhradníctvo: Rodinný priateľ, Múmia, Autá 3, Ja, Zloduch 3, SPIDERMAN: Návrat domov, Dunkirk, Vojna o planétu opíc, Čiara a mnohé ďalšie.
   Všetky tieto úpravy sme mohli realizovať aj vďaka podpore našich partnerov: Mesto Pezinok, G-tec Professional, Svietidlá Asaler, H & M Group, Nákladná doprava Šebík, Mestský podnik služieb Pezinok a kolektív kina.

 

(kinopezinok.sk)