Vyrovnaný dvojzápas mladých volejbalistiek

Marec 2017 / Prečítané 241 krát

   V sobotňajších dvojzápasoch žiačok sme hostili nášho priameho konkurenta v boji o baráž MSR, Sláviu UK Dráčik Bratislava „A“. Prvý zápas sme začali dobre. V úvodnom sete sme si udržiavali 2-3 bodový náskok a získali sme ho pre seba. V druhom sete sme po celý čas prehrávali, ku koncu už 11:19, no dievčatá ešte zabojovali, znížili na 21:22, no nakoniec to na zvrat v sete nestačilo. Tretí a štvrtý set bol jednoznačnou záležitosťou pre dievčatá z Bratislavy, ktoré výborne podávali a prakticky nás nepustili k hre.
   Po prestávke sme nastúpili do druhého stretnutia ako vymenení. Hnaní neustále výbornými fanúšikmi, sme úplne vo všetkom dominovali a poľahky vyhrali prvé dva sety. Tretí nám síce ušiel, no vo štvrtom sme to mali dobre rozbehnuté a už sme videli brány víťazstva. Bohužiaľ, ani vedenie 21:17, nám nestačilo a set sme stratili. Piaty set však bol znova v našej réžii a tak sme skalp Slávie predsa len získali. Toto víťazstvo nás stále drží v hre o postup do baráže o postup do finálového turnaja majstrovstiev SR.

   ŠVK Pezinok - Slávia UK Dráčik Bratislava „A“ 1:3 (22,-22,-12,-15) a 3:2 (15,15,-18,-22,9)

   ŠVK: Šimonovičová R., Michalková, Noskovičová, Juschka, Sekaninová, Rarigová (Onuferová, Hozenštoková, Satková, Mácsová, Rusnáková, Škanderová).

 

Ladislav Popeláš

 


Ohodnoťte článok: