Aktivita žiakov zo ZŠ Fándlyho

Január 2017 / Prečítané 933 krát

   Žiaci zo 6.A triedy spolu s triednou pani učiteľkou Evou Fridrichovou sa zapojili od začiatku školského roka do viacerých krásnych akcií. Prvá bola v októbri – Jablkové hodovanie, kde spoločne predávali rôzne jablkové dobroty, ktoré pomohli napiecť mamičky, a výrobky, ktoré spoločne vyrobili na hodinách techniky a výtvarnej výchovy. Získané peniaze venovali dievčatku Sofinke zo Svätého Jura, ktoré trpí leukémiou.
   V decembri zavítali do vianočnej Trnavy, prešli nádherný vianočný trh a veľkým zážitkom bola návšteva Mestskej veže, kde už skoro za tmy videli vysvietené celé mesto ako na dlani. Návšteva Trnavy bola aj trošku „pracovná“, pretože na námestí na javisku predviedli tanečné a spevácke vystúpenie, ktoré malo veľký úspech a krásne reprezentovalo našu školu i naše mesto.
   Cez víkend, 10. decembra, sa vybrali na výlet do Bratislavy, konkrétne na výstavu Cosmos Discovery v Inchebe. I keď je kozmonautika viac chlapčenská téma, ani dievčatá sa nenudili. Dozvedeli sa mnoho nového, videli mnohé exponáty z USA a bývalého Sovietskeho zväzu, modely rakiet a raketoplánov.
   Veríme, že aj rok 2017 bude plný zážitkov a žiaci zo 6. A sa spoločne stretnú na ďalších podujatiach a výletoch.

 

ZŠ Fándlyho Pezinok

 


Ohodnoťte článok: