Nadácia Révia: Všetci sa navzájom potrebujeme

Január 2017 / Prečítané 1158 krát

   Aj koncom minulého roku sme sa stretli na vianočných trhoch v Pezinku, aby sme vám osladili Vianoce domácimi koláčikmi a pre všetkých priniesli už 13. krát darček v podobe Živého vianočného orloja.
   Adventný čas a Vianoce sú v nadácii REVIA tradičné – tradičné svojimi aktivitami, projektmi. Snažíme sa ľuďom pripomínať, že jedine spoločnými silami, kedy každý prispeje svojou „troškou“, ktorou môže, vieme myslieť, konať a cielene pomáhať vo veľkom.
   Do charitatívneho stánku domáce dobro:TY napiekli naše dobrovoľníčky, partneri, riaditeľky inštitúcií alebo celé kolektívy. Potešilo nás, že ste sa mnohí pristavili, ochutnali, spýtali sa, čo robíme, ako sa nám darí a podporili naše snaženie. Vďaka vašej štedrosti sme v našom charitatívnom stánku 2016 vyzbierali sumu 195 eur – ĎAKUJEME. Vyzbieranú čiastku spojíme s ostatnými darmi v rámci kampane Reťaz dobra. Takto získané finančné prostriedky použijeme na projekty pre mládež.
   ĎAKUJEME našim dobrovoľníkom, ktorí nám priniesli koláčiky: Petra Pospechová,
Ria Mácsová, Kvetoslava Turanská – Pezinský kreatív, Klub Venuša, Milka Slimáková, Centrum pre rodinu, JDS Pezinok, JDS Modra, Eva Lupová, pracovníci Pinelovej nemocnice, Zuzana Šipošová, Romana Krasulová, Pekárne Harmónia, pracovníci Malokarpatskej knižnice, Natália Kadárová, Drahoslava Finková, Miroslava Petrušová.
   Veríme, že vás aj vaše deti potešil Živý orloj. S veľkým nadšením ho pripravili naši dobrovoľníci, študenti z Obchodnej akadémie v Pezinku. Partnerom projektu bolo Mestské múzeum v Pezinku, ktoré už štandardne poskytlo priestory v arkieri historickej radnice.
   A ak z vás ešte celkom nevyprchal vianočný čas obdarovania, aktivity nadácie môžete stále podporiť 2 eurami poslaním darcovskej SMS v tvare „DMS REVIA“ na číslo 877. O rôznych formách podpory sa dozviete aj na našej stránke www.revia.sk . Posielajte dobro ďalej aj v roku 2017, staňte sa súčasťou našej Reťaze dobra a dobro sa vám mnohonásobne vráti.

 

(REVIA)