Začal 12. ročník Pezinskej školskej ligy v stolnom tenise

November 2016 / Prečítané 920 krát

   V piatok 11.11.2016 sa úvodný turnajom začal 12. ročník Pezinskej školskej ligy v stolnom tenise. Úvodný turnaj otvoril v telocvični ZŠ Na bielenisku primátor mesta Oliver Solga spolu s oboma viceprimátormi a riaditeľkou školy.
   Do tohto ročníka školskej ligy, ktorá v posledných rokoch prerástla do krajskej školskej súťaže, sa prihlásilo 180 detí z Pezinka a okolia, ktoré budú súťažiť v jednotlivých vekových kategóriách takmer počas celého školského roka formou pravidelných stretnutí štvorčlenných družstiev.
   Do celkového poradia jednotlivcov sa budú počítať výsledky zo štyroch turnajov, na ktorých deti súťažia v ôsmich vekových kategóriách.
   V tom prvom, úvodnom, si v piatok odniesli z telocvične za víťazstvo v jednotlivých kategóriách prvé poháre a body do rebríčka Stankovičová Hana (najmladšie žiačky do 8 rokov) zo Záhorskej Bystrice, Lesňák Dominik (najmladší žiaci do 8 rokov) zo ZŠ Na bielenisku Pezinok, Reľovská Mária (najmladšie žiačky do 10 rokov) zo Záhorskej Bystrice, Bognár Matúš (najmladší žiaci do 10 rokov) z Veľkého Biela, Krebsová Barbora (mladšie žiačky) zo ZŠ Na bielenisku Pezinok, Žemla Matúš (mladší žiaci) z Veľkého Biela, Belianska Sarah (staršie žiačky a dorastenky) zo ZŠ Na bielenisku Pezinok a Sklenár Matúš (starší žiaci a dorastenci) z Gymnázia Pezinok.

 

(PA)

 


Ohodnoťte článok: