Dobrovoľníci a Centrum voľného času Pezinok sa opäť zapojili do celoslovenskej zimnej Zóny bez Peňazí

November 2016 / Prečítané 919 krát

   Zimná Zóna bez Peňazí sa bude konať 26.11.2016 od 10-17 h. Prebiehať bude v prístavbe Centra voľného času v Zámockom parku. Akcia bude prebiehať vo viac ako 60-tich mestách a obciach po celej republike.
   Ak ešte neviete, čo je Zóna bez Peňazí, Tak vám ju predstavíme:
   Máte doma pekné veci, ktoré nepotrebujete a je vám ich ľúto vyhodiť? Môžete nimi potešiť niekoho druhého a zároveň si sami spraviť radosť inými vecami. A to všetko Bez Peňazí .
   Darovať alebo vymeniť môžete hračky, oblečenie, topánky, školské potreby, knižky, domáce a športové potreby, nepotrebnú bižutériu, látky, posteľné obliečky a čokoľvek, čo máte a radi by ste posunuli ďalej.
   Veci, ktoré po skončení akcie ostanú, budeme triediť a hľadať im nových majiteľov v našom meste (Spojená škola Pezinok, Psychiatrická nemocnica Phillipa Pinela) Čo sa týka oblečenia, prosím noste iba nepoškodené, nezakazené a čo sa týka oblečenia, najmä zimné veci, aby sme ich vedeli hneď umiestniť.

Sprievodný program:

10.00-16.00 h Otvorená herňa pre deti (v sprievode rodiča alebo dozoru )
10.00-17.00 h Čajovňa: čajík, koláčik, kávička-všetko za dobrovoľné príspevky, vyzbierané peniaze pôjdu na organizáciu Zóny
14.30-15.30 h Recyklačná dielnička pre všetky šikovné decká

 

Jana Kanková

 


Ohodnoťte článok: