Zvieratká v meste

Október 2016 / Prečítané 825 krát

   Aj vy ste šťastným majiteľom rodinného miláčika – psíka, zajka, škrečka, andulky,....?
Alebo zatiaľ len túžite po zvieratku svojich snov?
  Pre všetkých milovníkov zvieratiek a, samozrejme, nielen pre nich Nadácia REVIA s lokálnymi školami a partnermi pripravuje rodinné podujatie s charitatívnym rozmerom. Cieľom aktivity je spojiť komunitu, skrášliť verejný priestor, dozvedieť sa viac o starostlivosti o zvieratká, zabaviť sa na „zvieraciu tému“ a podporiť v „Reťazi dobra“ krajší život vo svojom okolí.
  Projekt sa bude konať v prípade priaznivého počasia na Radničnom námestí v Pezinku 26.10.2016 v popoludňajších hodinách. Deti z lokálnych škôl, výtvarných odborov, ale aj dobrovoľníci už teraz pripravujú modely zvieratiek z rôznych materiálov, ktoré budú inštalované v priestore Radničného námestia. Ak nie ste takto zruční, ale chcete sa pochváliť domácim miláčikom – odfoťte sa a fotku nám buď pošlite, alebo ju priamo vytlačenú doneste (podmienky a viac informácií nájdete na www.revia.sk). Súčasťou akcie bude aj charitatívny bazár plyšových zvieratiek a potrieb pre zvieratká ako aj zábavné aktivity – spoločná zvieracia mandala, prednáška s veterinárom, ukážka výcviku psov, divadelné predstavenie divadielka PIKI.
   Zakúpením ponúkaných zvieracích výrobkov detí na podujatí podporíte aktivity Nadácie REVIA. Nadácia REVIA oslavuje tohto roku 20.výročie od svojho založenia a za tento čas neustále podporuje projekty súvisiace s rozvojom regiónu. Pre región sme získali vyše 1 600 000 eur. Touto aktivitou chceme vyslať signál, že pomáhať sa dá aj málom a v malom. Aj mnoho malých darov, ak sa dokáže spojiť a investovať, prinesie úžitok nám všetkým v duchu hesla „Pošli dobro ďalej“.
   Prijmite naše pozvanie a príďte sa zabaviť spolu s nami. Pokúsime sa preniesť pestrosť a krásu jesene do spoločnej zábavy a zažiť radosť zo spoločného tvorenia. Tešíme sa, že aj prostredníctvom „Dňa zvieratiek meste“ vnesieme našim deťom a aj všetkým zúčastneným ďalší malý kúsok dobra do obrazu vnímania sveta okolo nás.

 

Nadácia REVIA


Ohodnoťte článok: