KOB Sokol Pezinok s víťazstvami na medzinárodných pretekoch

August 2016 / Prečítané 1001 krát

   Tí najlepší zo žiakov a dorastu KOB Sokol Pezinok sa na prelome júla a augusta zúčastnili na13-dňovom sústredení, základom ktorého boli medzinárodné viacdňové preteky v orientačnom behu OO-cup v Slovinsku a Bubo-cup na chorvátskom ostrove Cres. OO-cup sa bežal v Alpách v ťažkom kamennom teréne, čo ale našich pretekárov neodradilo a držali sa statočne. Ema Havlíková vybojovala 2.miesto vo W12! Na 8. mieste skončila Alžbeta Kopčíková vo W12 a na 15. mieste skončil Andrej Mikloš v M12.
   Po pár oddychových dňoch zaplnených raftingom na rieke Soča a turistikou v Alpách sa naši pretekári zúčastnili na ďalších pretekoch a ani tam sa nenechali zahanbiť. Po štyroch dňoch sa v celkových výsledkoch máme čím chváliť. V žiackej kategórii W12 sme vyhrali všetko: Ema Havlíková 1. miesto, Alžbeta Kopčíková 2. miesto, Natália Ježíková 3. miesto a v ďalších Adam Havlík 3. miesto M14, Dominic Ditri 3. miesto M16, Tomáš Sokolík 3. miesto M21AS, Iveta Pijáková 3. miesto W50, Karel Pospíchal 3. miesto Open C a Nicolas Šuška 1. miesto v začiatočníckej kategórii. Gratulujeme!
   Toto jedinečné sústredenie plné nových zážitkov a najmä cenných skúseností pre našich pretekárov by nebolo možné bez podpory firmy EcoHome, príspevkov 2% z dane a podpory priateľov a rodičov, za čo všetkým veľmi pekne ďakujeme.

 

Alexandra Jančovičová

 


Ohodnoťte článok: