Benefičný koncert Euro deťom v Dome kultúry

Júl 2016 / Prečítané 586 krát

   V máji sa v Dome kultúry v Pezinku konal v spolupráci so ZUŠ E. Suchoňa a Euro deťom n. f. – Benefičný koncert s názvom: Kvietok pre mamu.
   Detičky si pri príležitosti sviatku Dňa matiek pripravili niekoľko hudobných, speváckych i tanečných vystúpení, ktoré s láskou venovali všetkým mamičkám.
   Po prvýkrát tu zaznela HYMNA Euro deťom n. f., s názvom:
   Vôkol nás sú anjeli, ktorej autorkou je Martina Jančovičová, zhudobnil ju pedagóg ZUŠ E. Suchoňa Marián Mráz a nacvičila s detským speváckym zborom p. Eva Rosenberger, za čo im patrí obrovská vďaka.
   Sólisti Julka Brezinová, Sárka Danielová a Dávidko Nagy predviedli bravúrny spevácky výkon.
  Chceli by sme sa veľmi poďakovať všetkým pedagógom a žiakom ZUŠ E. Suchoňa v Pezinku za úžasnú spoluprácu, predovšetkým však pani riaditeľke Márii Neuzerovej, že nám tento projekt umožnila zrealizovať.
   Tento koncert bol venovaný aj mamičkám našich detičiek z Euro deťom n.f., ktoré si zaslúžia za starostlivosť a obetavosť obrovský obdiv a úctu.
   Vďaka ľuďom s veľkým a dobrým srdcom sa podarilo na koncerte do fondu vyzbierať 340,17 eur na podporu zdravia detí v Euro deťom n.f. – organizácie, ktorej hlavným cieľom je pomáhať a podporovať zdravotne postihnuté deti a ich rodiny.
Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať. Viac info: www.eurodetom.sk

 

(MJ)


Ohodnoťte článok: