Nové služby už aj v Pezinku

Júl 2016 / Prečítané 1167 krát

   Práve Pezinok sme si s našou Rýchločistiarňou KVAPKA vybrali ako nové, už tretie miesto pôsobenia.

   Radi Vám predstavíme služby, ktoré u nás môžete využiť:
l čistenie odevov a textilu – chemické čistenie, pranie a nová technológia mokrého čistenia, ktorá je vhodná na náročnejšie kombinácie materiálov (koža, kožušina, vlna, acetát)
l košeľový servis a žehlenie donesenej bielizne – žehlenie je nemilou povinnosťou gazdiniek či slobodných pánov, preto my vyžehlíme a Vy môžete ušetrený čas stráviť s rodinou či inou obľúbenou aktivitou
l čistenie kobercov – dokážeme sa komplexne postarať
o textílie, ktoré doma máte
a koberce nie sú problém. Koberec je čistený mokrým procesom a vhodne zvolenými detergentmi
l čistenie koží a kožušín – naša technológia umožňuje starostlivosť o kožené bundy, hladké či brúsené, kožuchy, kožušiny, aj ovčie rúno
l farbenie – máte vyblednuté nohavice od prania alebo neodstrániteľnú škvrnu na obľúbenom kúsku? Pokiaľ to materiálové zloženie odevu umožní, nie je problém ho zafarbiť a vrátiť tak vzhľad novosti či úplne zmeniť farbu.

Veríme, že vďaka princípom, na ktorých stojí naša čistiareň, sa staneme pre obyvateľov Pezinka prínosom:
l vzdelávanie – každoročne absolvujeme niekoľko odborných seminárov, aby sme sa dokázali postarať o Vaše odevy, lebo aj látky a spôsoby ošetrovania sa neustále vyvíjajú
l detašovanie – vďaka kvalitným talianskym prostriedkom dokážeme odstrániť široké spektrum škvŕn (káva, víno, olej, tráva, krv, rúž, pero)
l osobitý prístup – vyskúšame odstrániť každú škvrnu, prišijeme chýbajúci gombík, nehľadáme spôsoby ako sa to nedá a každej zákazke sa venujeme na 100%.

   Tešíme sa na Vás od pondelka do piatku od 10:00-18:00 a v sobotu od 9:00-13:00 na Holubyho ulici č.16. Viac informácií na www.rychlocistiaren-kvapka.sk.

 


Ohodnoťte článok: