Spojená škola Pezinok a MDD

Jún 2016 / Prečítané 962 krát

   Streda 1. júna sa niesla v znamení osláv Dňa detí. Už po druhýkrát pre naše deti a žiakov príslušníci Mestskej polície v Pezinku pripravili zaujímavé aktivity na rozvoj šikovnosti, postrehu, rýchlosti a pohotovosti. Žiaci na rôznych stanovištiach otestovali svoje schopnosti v hádzaní na cieľ, streľbe vodnou pištoľou na cieľ, prekonávaní prekážok, precvičili si postreh v hľadaní dvojíc. Páčila sa im prehliadka policajného auta, možnosť vyskúšať si uniformu, putá... Na tento deň nezabudnú najmenší škôlkari, predškoláci, školáci, ale aj pedagógovia. Príslušníkom Mestskej polície ďakujeme za všetky aktivity pre našu školu.
   V závere chceme poďakovať pracovníčkam sociálneho odboru pri Mestskom úrade Pezinok, ktoré sa tejto akcie zúčastnili, všetkým organizáciám a jednotlivcom, ktorí podporili našu školu v školskom roku 2015/2016 – Lions Club Pezinok – Bozin, Revia Pezinok, Obchodná akadémia Pezinok, Tesco. Ďakujeme.
   P.S. Príslušníci Mestskej polície v Pezinku pripravili branno – športový deň pre žiakov pezinských základných škôl aj 21. júna v Zámockom parku. Tento projekt finančne podporilo aj OC Tesco v rámci dlhodobej podpory komunitných aktivít. Na fotografii sú deti z pezinských škôl a pán riaditeľ, ktorý ich osobne privítal.

 

(r)

 


Ohodnoťte článok: