Podujatie NAŠE MESTO

Jún 2016 / Prečítané 821 krát

   Mesto Pezinok sa dňa 10. 6. 2016 už po tretí krát zapojilo s projektom Obnova náteru plota MŠ na Svätoplukovej ulici v Pezinku do najväčšieho podujatia firemného dobrovoľníctva na Slovensku pod názvom NAŠE MESTO. Uvedené podujatie organizuje každý rok Nadácia Pontis aj vo viacerých iných slovenských mestách s cieľom vytvárať krajšie, otvorenejšie a priateľskejšie miesta pre život.
   Do projektu Obnova náteru plota MŠ na Svätoplukovej ulici v Pezinku sa prostredníctvom Nadácie Pontis zapojili dobrovoľníci z radov firiem, ako je IBM Slovensko s.r.o., Johnson Controls International s.r.o., Pivovary Topvar a.s., Tatra banka a.s., ktorí spolu s pezinskými skautmi šmirgľovali a farebne natierali plot materskej školy. Projektu sa zúčastnili aj zamestnanci MsÚ Pezinok, ktorí natieranie koordinovali a poskytli dobrovoľníkom potrebné pracovné pomôcky, materiál súvisiaci s obnovou plota a drobné občerstvenie počas celej práce na danom projekte. Na nákup nevyhnutného materiálu súvisiaceho s obnovou plota Mesto Pezinok získalo od Nadácie Pontis menší grant vo výške 200 eur .
   Okrem očakávaného výsledku, ktorým bolo skrášlenie a obnova plota materskej školy, si zamestnanci MsÚ Pezinok so sebou odniesli aj dobrú náladu a priateľskejšie vzťahy s dobrovoľníkmi, za čo týmto všetkým zúčastneným dobrovoľníkom Mesto Pezinok ďakuje.

 

Mgr. Silvia Nestarcová, oddelenie výstavby a životného prostredia

 


Ohodnoťte článok: