Nadácia REVIA – Oslavujeme 20 rokov, pošlite dobro ďalej!

Máj 2016 / Prečítané 346 krát

   Pred 20 rokmi sme zapustili korene v regióne. Ľudia si nás spájajú predovšetkým s podporovaním rôznych aktivít. Ako jediná grantujúca organizácia v regióne neúnavne povzbudzujeme a pomáhame finančne občianskym združeniam, jednotlivcom, záujmovým skupinám, aby svoje skvelé nápady zrealizovali. Nie je to však naša jediná činnosť. Spájame subjekty, podávame pomocnú ruku, vzdelávame, mobilizujeme. Podporujeme síce v malom ale pravidelne, zodpovedne, transparentne. A ako sa hovorí – „z kvapiek more, z halierov milióny“, veruže, za tých 20 rokov sme získali pre náš región viac ako 1 500 000 eur.
   Aj pri oslave 20-tky myslíme predovšetkým na druhých. Počas celého roka môžete prostredníctvom nadácie darovať finančné prostriedky a podporiť zaujímavé nápady, ktoré nadácia opäť vráti ľuďom do komunity.
   Jedným z účinných nástrojov je DMS. DMS je Darcovská SMS správa v sume 2 €. Nadácia dostane 96% ceny z každej SMS správy. Darca, ktorý chce podporiť dobrú vec, pošle SMS správu v tvare DMS REVIA (DMS medzera REVIA) na číslo 877 spoplatnenú bežnou cenníkovou cenou mobilného operátora (O2, Orange, Telekom). Ak darca pošle SMS správu v nesprávnom tvare, dostane hlásenie s upozornením, že zadal nesprávny text. Táto SMS správa mu účtovaná nebude. Viac informácií o mechanizme DMS nájdete na www.donorsforum.sk.
Pre zábudlivcov máme ponuku v podobe pravidelných SMS, ktoré sa automaticky pošlú z mobilu každý mesiac počas 12 mesiacov, aby podporili realizáciu dobrých nápadov. Automatické posielanie DMS aktivujete zaslaním SMS v tvare DMS START REVIA (DMS medzera START medzera REVIA). Po zaslaní maximálne 12 DMS bude predplatné pre dané telefónne číslo automaticky deaktivované.
   Vyzbierané finančné prostriedky z tejto oficiálne zaregistrovanej verejnej zbierky pod č. 000-2016-013509 prostredníctvom nadácie REVIA podporia projekty, ktoré realizujú aktívne združenia alebo občania v regióne. V prípade, ak pošlete DMS v deň konania akcie, ktorú nadácia podporila, čiastka vyzbieraná v ten deň pôjde na podporu danej akcie. Viac informácií nájdete na www.revia.sk
   Obdarujte sa spolu s nami a šírte s nami dobro ďalej.

 

Nadácia REVIA

 


Ohodnoťte článok: