Žigo Music School na kolesách v Pezinku 20.-22. mája

Apríl 2016 / Prečítané 656 krát

   Prestížna hudobná škola Žigo Music School u nás v Pezinku spustí pilotný projekt unikátneho muzikantského wokshopu pre širokú verejnosť pod názvom ŽIGO MUSIC SCHOOL NA KOLESÁCH.
   Tím profesionálnych hudobníkov, učiteľov spevu a hry na hudobné nástroje zo ŽIGO Music School vycestuje po celom Slovensku a v lokálnych mekkách umeleckého života bude realizovať cyklické trojdňové intenzívne sústredenia zamerané na rozvoj miestnych hudobníckych talentov.
   Garant workshopu, renomovaný hlasový pedagóg Jaroslav Žigo, odprezentuje know-how svojej hudobnej školy v ucelenom systéme ako praktickú pomôcku pre každého, kto chce svoj talent rozvíjať a cíti v sebe túžbu stať sa spevákom popmusic alebo hrať v kapele.
   Výučba spevu a kapelového hrania bude prebiehať v rozličných žánroch modernej populárnej hudby (rock, pop, muzikál).
   Bude doplnená aj o množstvo znalostí, skúseností, dobrých rád a odporúčaní od profesionálov pre pochopenie mechanizmov šoubiznisu, teda prostredia, v ktorom bude nádejný intrepret svoje spevácke ambície realizovať.
   Zámerom vo výučbe bude objasniť spevákom, ako sa stať hviezdou popmusic, aké k tomu potrebujú vzdelanie, čo všetko a aké mimohudobné odbory musia ovládať.
ŽIGO MUSIC SCHOOL NA KOLESÁCH vyráža do Pezinka už v piatok 20. mája 2016.
Dopoludnia prinesie do vybraných škôl výchovné koncerty a pokračovať bude od 14.00 h zahájením workshopu pre prihlásených účastníkov v priestoroch Kultúrneho domu.
   Počas víkendu 21.- 22. 5. 2016 budú prebiehať prednášky a intenzívna praktická príprava. Na záverečnom nedeľnom koncerte, ktorý bude vyvrcholením každého workshopu, budú mať účastníci možnosť predviesť svoje umenie aj na pódiu a pred publikom.
   Prihlasovanie je možné cez stránku www.zigomusicschool.sk. Viac informácií o projekte a programe worskhopu nájdete na Facebookovej stránke „ŽIGO MUSIC SCHOOL NA KOLESÁCH“.

 


Ohodnoťte článok: