Pozvánka na oslavy svätého Floriána

Apríl 2016 / Prečítané 381 krát

   Pezinskí hasiči si vás dovoľujú pozvať na Radničné námestie v Pezinku na oslavy patróna hasičov – Sv. Floriána.
   Oslavy sa uskutočnia dňa 8. 5. 2016 (v nedeľu) od 15.00 h.
   Podujatie organizuje Dobrovoľný hasičský zbor Pezinok - mesto Pezinok a Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Pezinku s nasledovným programom:
   14. 30 h – sprievod hasičskej techniky (súčasnej a historickej) z parkoviska pred zámockým parkom v Pezinku, spojený s kladením vencov pri soche sv. Floriána na starej Hasičskej zbrojnici.
   15.00 - 17.00 h na Radničnom námestí budú ukážky záchranných prác hasičov a záchranárov, ukážky kynológie a rôzne atrakcie pre deti. Uvidíte ukážky Mestskej polície Pezinok a Okresného riaditeľstva Policajného zboru. Popoludnie vám spríjemní hudobná skupina Funny Fellows s Romanom Féderom a vystúpenie mažoretiek Laskonky. Na oslavách uvidíte aj najmenších drobcov – hasičov. Oslavy sa uskutočnia v spolupráci s dobrovoľnými hasičskými zbormi okresov Pezinok a Senec a Malokarpatským múzeom v Pezinku.
   Na oslavy patróna hasičov vás srdečne pozývajú: Ing. Milan Čech – predseda Dobrovoľného hasičského zboru Pezinok – mesto a plk. Ing. Emil Moťovský – riaditeľ Okresného riaditeľstva HaZZ v Pezinku.

 


Ohodnoťte článok: