III. ročník Mestskej minifutbalovej ligy

Február 2016 / Prečítané 322 krát

   V III. ročníku Mestskej minifutbalovej ligy bolo prihlásených 10 mužstiev, ktoré hrali v základnej časti systémom každý s každým.
   Do vyraďovacej časti postúpilo 8 najlepších tímov. Z prvého miesta po základnej časti sa tešila Slávia Senec pred Obvoďákmi a Belasými Šlapkami.
   Vo 1-finále sa z postupu tešili prvé štyri celky po základnej časti, a to: Slávia Senec, Obvoďáci, Belasé Šlapky a Nový Dvor.
   V 1-finále najskôr uspela Slávia Senec po predĺžení s Novým Dvorom (4:3pp) a potom si Obvoďáci hladko poradili s celkom Belasé Šlapky (7:2).
   Porazení semifinalisti sa stretli v malom finále o 3. miesto, kde sa z tesnej výhry 6:5 tešili Belasé Šlapky. Vo finále sa stretli Obvoďáci so Sláviou Senec. Po výsledku 6:2 sa tešili z prvenstva MMFL hráči pezinských Obvoďákov.

Viac o MMFL sa dozviete na www.mmfl.sk

Individuálne ocenenia: najlepší brankár: Michal Šipoš (Spiders), najlepší nahrávač: Richard Hulák (Obvoďáci), najlepší strelec: Dávid Vigh (Nový Dvor), najproduktívnejší hráč: Richard Hulák (Obvoďáci), Cena FAIR PLAY: Spiders, najkrajší gól: Marek Vaš (Rakeri).

 

Peter Vlasák

 


Ohodnoťte článok: